Jump to content
IGNORED

FK Vojvodina


ficfiric

Recommended Posts

Jbg, ne znam da li smo skoro izbacili Čehe. Mislim da će na terenu delovati da je Vojvodina bolji tim, ali to ništa ne znači u mečevima sa Česima, koji na ružnoću prolaze.

Mislim da je opet šansa da se u gostima stekne prednost, pa da se brani u Novom Sadu.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Dace nam Jokan neki skauting info :)

 

Sad vidim da su 2013 i 2014 igrali Last 16 EL...menjam moj prethodni Nije Toliko Lose iskaz u najebali smo.

Link to comment

Plzen je prejak za svaku nasu ekipu, jedino da kiksnu po pitanju motiva.

 

nisam ih gledao, na kojim pozicijama su najjaci?

Link to comment

Jbg, ne znam da li smo skoro izbacili Čehe. Mislim da će na terenu delovati da je Vojvodina bolji tim, ali to ništa ne znači u mečevima sa Česima, koji na ružnoću prolaze.

Mislim da je opet šansa da se u gostima stekne prednost, pa da se brani u Novom Sadu.

 

Poslao tapatalk

 

Od raspada SFRJ sigurno nismo, a sumnjam da i za vreme SFRJ imamo pozitivan skor sa njima. Koliko se ja secam, Partizan je ispao od Slavije, i to posle petarde tamo, Zvezda od Libereca sa dva poraza, posle od Slavije, Vosa i Smederevo takodje ispadali od Slavije... Ni sa Slovacima ne stojimo mnogo bolje, samo je Partizan izbacio Zilinu, dok su Artmedija, Slovan, Trencin... izbacivali nase klubove.

Link to comment

Ja bih rekao da je Plzen ozbiljnija ekipa od BATE. Mnogo su bolje igrali u Evropi prethodne sezone od BATE, a bogami i ne samo u poredjenju sa Belorusima koji su verovatno imali jednu od gorih epizoda u LS.  Bili treci u LS, pa u LE izbacili Sahtjor i ispali od Liona uz jednu pobedu.

Link to comment

Ja bih rekao da je Plzen ozbiljnija ekipa od BATE. Mnogo su bolje igrali u Evropi prethodne sezone od BATE, a bogami i ne samo u poredjenju sa Belorusima koji su verovatno imali jednu od gorih epizoda u LS. Bili treci u LS, pa u LE izbacili Sahtjor i ispali od Liona uz jednu pobedu.

Naravno, jbg baš nije bilo sreće.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...