Jump to content
IGNORED

FK Vojvodina


ficfiric

Recommended Posts

 

Moguci rivali:

 

1 Athletic Club (ESP)
2 Viktoria Plzeň (CZE)
3 Steaua Bucureşti (ROU)
4 Legia Warszawa (POL)
5 Belenenses (POR)

 

 

Najbolja varijanta odavde je Belenenses. Imate šanse i protiv Plzena i Rumuna.

 

Bilbao će vas lagano proći a Legija brutalno ugaziti.

Link to comment

Ja bih čak radije Bilbao (kasno im počinje prvenstvo) nego Plzen ili Legiju.

Jedne godine je Slaven Belupo odigrao 2 tvrde utakmice sa Baskima, jednu i dobio.

Neko reče Voša je imala lagan ždrijeb u prva 3, pa realno u 3. nije bilo lagan ždrijeb, Sampa je paklen ždrijeb, to što se poklopilo da su ogirali bijedno, nema veze s tim.

U ovoj fazi sa svakim može da se igra i kući i vani dobro ako se ne usereš i ideš na "blagi poraz".

Srećno danas.

Link to comment

sa portugalcima možete da igrate, legija na papiru nije jaka ali ima sve pobede od početka sezone, steaua i viktorija su već viša liga i bio bi im dovoljan jedan dobar meč za lagani prolaz. ko zna u kakvom je stanju bilbao, ove godine nisu ušli u rebilding (što povremeno moraju), ali vidim da im rezultati na pripremama nisu nešto, iako bi i njima jedna dobra utakmica verovatno odradila posao.

 

imali ste sreće kod ovih podgrupa, moglo je i gore.

Link to comment

Steaua bi mogla da bude protivnik po meri. Još jedan meč bez publike kao domaćin, ne igra im Varela (direktan crveni) gotovo sigurno u oba meča, a Stančiu i dalje neizvesan.

Edited by J-♣
Link to comment

na poluvremenu sam se prikrao zli gliju i krisom ga uslikao, zajebana ta mitrovacka fijama

 

 

mitra-fijama.jpg

 

fijama.jpg

 

al se izduvao. imao je sreće da ja nisam bio tamo, odmah bi ga prozvao na ferku

Link to comment

Plzen i Legia su vrlo dobri evropski timovi. Oba tima mi se čine jačima nego prošle godine, mada se Plzen nije proslavio protiv Tel Aviva u revanšu kući. Legia je nešto manje uigrana, ali su doveli dobre zamene za igrače koji su ih napustili. Oba tima su glavni favoriti za titulu u svojoj državi.

 

Steaua je osetno jača od Vojvodine, ali odbrana je prilično slaba, pogotovo bez Varele. Bilbao je dobar, slabo su šta menjali od prošle godine. Sezona im kreće kasnije, ali Bilbao voli Evropu.

 

Belenenses vodi Sa Pinto i imaju samo jednog stranca, što je za Portugal nešto neverovatno. Dosta su menjali, kao i po običaju svi Portugalci. Njima takođe kreće sezona kasno. Igraju čvrsto na malo golova.

Link to comment

To ćemo videti tek za par meseci, ali ja generalno ne bi voleo da igram protiv timova koji imaju šampionske aspiracije, a u žrebu su takva tri tima, pri čemu u tim ligama se kao i kod nas vrednuje uspeh u Evropi i neće biti zanemareno igranje u EL. Uprkos samo dva primljena gola protiv Sampdorije, odbrana Vojvodine je slaba i imam utisak da popušta prečesto.

Link to comment

Samo ne Plzen od ovih. U poslednjih 15-20 godina nasi klubovi igrali su bar sedam puta protiv Ceha, i svaki put bi ispali, uglavnom glatko. Cak i Engleze smo uspeli tri puta da prodjemo u tom periodu, ali Cehe nikako.

 

Protiv ostalih postoje neke sanse, verovatno bi Belenenses bio najbolji izbor.

Link to comment

Definitivno najbolji izbor je Belenenses. A ako bude neko drugi moraće inspiracija da bude na maksimumu.

Kako to da Vojvodina nema boljeg golmana. Uvek je imala solidne vratare. Gde je Vanja MS?

 

Poslao tapatalk

Link to comment

U ManUtd... Vraca se Pekaric, bice bolja odbrana

Bila je ona opcija pozajmica, ali da brani. Voša dobija kintu za svaki njegov nastup. Zar nije bolje tako, nego da bude 14. golman junajteda.

Žakula je nesiguran, ali je lepo odbranio krajem prvog

 

Poslao tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...