Jump to content
IGNORED

FK Vojvodina


ficfiric

Recommended Posts

fala kurcu. nadajmo se da ce u sledecem kolu pre da ponove pola od prikazanog iz torina

Svejedo...čestitke. Minuli rad ih je odveo dalje. Želim im puno sreće u žrebu i nadam se grupnoj fazi. Rubin Kazanj bi bio dobar protivnik.
Link to comment

Svejedo...čestitke. Minuli rad ih je odveo dalje. Želim im puno sreće u žrebu i nadam se grupnoj fazi. Rubin Kazanj bi bio dobar protivnik.

 

Steaua jos bolji.  -_-

Link to comment

pogresno si me razumeo. zao mi je sto nisam gledao prvu, i ocekivao sam da ce malo manje furati srpsku skolu fudbala jer su imali odlican rezultat i pun stadion kao inspiraciju. svejedno, drago mi je da su prosli dalje. 

Link to comment

pogresno si me razumeo. zao mi je sto nisam gledao prvu, i ocekivao sam da ce malo manje furati srpsku skolu fudbala jer su imali odlican rezultat i pun stadion kao inspiraciju. svejedno, drago mi je da su prosli dalje. 

Ma jok..slažem se u potpunostii s tobom, i uprkos svemu kažem...ma nema veze.... :thumbsup:

 

@ Nikodije

 

Ma može...

Link to comment

Vojvodina odigrala bez bilo kakvog plana, izašli na teren, pa šta bude. Sva sreća, pa je Sampdorija bila daleko od neke uigranosti i nije to kaznila. Vidi se da su Sampini igrači individualno bolji, ali slaba vajda kada to ne funkcioniše kao celina. Bilo je dovoljno za dva gola, ali i to je pitanje da li je zasluženo. U sledećem kolu Vojvodina mora mnogo bolje, inače nema ništa od LE.

Link to comment

Vojvodina odigrala bez bilo kakvog plana, izašli na teren, pa šta bude. Sva sreća, pa je Sampdorija bila daleko od neke uigranosti i nije to kaznila. Vidi se da su Sampini igrači individualno bolji, ali slaba vajda kada to ne funkcioniše kao celina. Bilo je dovoljno za dva gola, ali i to je pitanje da li je zasluženo. U sledećem kolu Vojvodina mora mnogo bolje, inače nema ništa od LE.

 

Mislim da svakako nema nista od LE ko god da dodje, sve su to bolje ekipe od Vojvodine, a pritom ce biti spremnije od Sampe sada, i verovatno ih nece potceniti nakon ovog rezultata. Svejedno, sjajan rezultat Vose, prosli su tri kola, tesko da je to moglo da se ocekuje.

Link to comment

Gledam potencijalne protivnike i postoje možda 2 ili 3 protiv kojih ne bi bili baš autsajderi, Belenenses mi upada u oči kao najbolji rival, možda još tu negde Liberec. 

Link to comment

Sad mi je jasno zasto smo odigrali ko jajare. Nije bilo Laze.

 

Teska utakmica za gledanje. Svi nervozni. Ovi nasi ispucavaju loptu svakih 12 sekundi.

Ako cemo posteno ovo je realan odnos snaga. E sad sto se prva utakmica odigrala u zoni sumraka nije nasa krivica.

 

Evo spisak nosioca i potencijalnih protivnika (fali  Belenenses)

 

Germany Borussia Dortmund CC: 99.883
Netherlands Ajax CC: 66.195
Russia Rubin Kazan CC: 57.099
Spain Athletic Bilbao CC: 56.999
Netherlands AZ CC: 46.695
Austria Red Bull Salzburg CC: 43.135
Czech Republic Viktoria Plzeň CC: 41.825
Greece PAOK CC: 40.880
Romania Steaua București CC: 40.259
Switzerland Young Boys CC: 31.375
Czech Republic Sparta Prague CC: 30.825
Turkey Fenerbahçe CC: 30.020
Belgium Standard Liège CC: 25.440
Poland Legia Warsaw CC: 24.800
France Bordeaux CC: 24.483
Greece Panathinaikos CC: 19.880
Poland Lech Poznań CC: 17.300
France Saint-Étienne CC: 16.983
Czech Republic Slovan Liberec CC: 16.325
England Southampton CC: 16.078
Russia Krasnodar CC: 15.099

Edited by Nevernik
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...