Jump to content
IGNORED

FK Vojvodina


ficfiric

Recommended Posts

Ne znam sta se raduju kad je jasno da su dobili jer je sudija po zadatku svirao za zvezdu i da je jasno nikad ne bi dobili da je sve bilo posteno po toletu...

 

Sent from my 4027X using Tapatalk

Link to comment

Cestitke na pobedi, zavidim vam na sportskom bezobrazluku koji pokazujete u igri sa "velikanima".

Е, да безобразлук је пресудио. :frust:

Link to comment

Nehumani uslovi za gledanje. Ja umro. Mogu misliti kako je tek bilo ovima na terenu.

Uvek je lepo pobediti rezimlije. Pogoto kada imaju gomilu izdajnika u svojim redovima.

 

Steta sto ih nismo napunili. A mogli/trebali smo.
Uvek kad nam se ukaze prilika za tako nesto mi krenemo u seriju promasenih zicera.

Ivanic je Bog  :lala:

 

Veliki minus povreda Pekarica. Nije ni cudo da su oba gola pala posle njegovog izlaska.
Ozegovic je slavljenicki skakao posle utakmice tako da valjda ta izmena pri kraju nije bila zbog ozbiljne povrede.

Bez njega sanse protiv Ceha bi bile 0.4%.

Zakula je i dalje stalno 5 sekundi udaljen od sledece greske ali (izgleda) nemamo boljeg,

 

Link to comment

Pa da...to je to... :thumbsup:

 

 

  • 12.08.2015. | 13:12
BALŠA BUTOROVIĆ ZA UTAKMICA.RS: “OUMARU SE PONEO NELJUDSKI, TRAJKOVIĆ SE NIJE UDOSTOJIO DA ODGOVORI NA PORUKU”

http://www.utakmica.rs/superliga-vesti/balsa-butorovic-za-utakmica-rs-oumaru-se-poneo-neljudski-trajkovic-se-nije-udostojio-da-odgovori-na-poruku-26440

Edited by Legenda
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...