Jump to content
IGNORED

FK Vojvodina


ficfiric

Recommended Posts

Ja bi voleo Portugalce.

Kapiram da bi to cak i mogli da prodjemo.

 

Ali posto smo imali srece u prva tri kola...ocekujem Dortmund ili Bilbao.

Link to comment

yang boys nizam gledao, al steaua teško da može da se prođe. prejaki su i prebrzi za vojvodinu.

 

mislim da je mrka kapa što se tiče prolaska dalje

Link to comment

Lose je ovo bilo, s obzirom da je i Sampdorija igrala prilicno lose. Ozegovic i Ivanic manje losi od ostalih tj. pokazali su bar neku zelju da urade nesto vise od poraza dovoljnog za prolaz, s tim sto je Ozegovic pola meca proveo na zemlji, delimicno opravdano a dosta je i folirao. Golman rupetina i svaka njihova lopta u petercu je bila frka panika, a Puskaric je jebeno raspalo govedo i bio je ubedljivo najgori na terenu. Zadnjih 20 minuta pre izmene nije ni trcao, ne bi taj meni igrao vise uopste.

 

Da se igra opet 10 puta s njima, svih 10 puta bi oni prosli laganeze :D

 

Sad valja dobiti sto atraktivnijeg protivnika jer bi bilo lose da se ispadne od nekih kao slabijih na papiru, a to je vrlo realno. Ovako bi bar opet bio pun stadion.

Link to comment

Da će Voša glatko izgubiti sinoć bilo je jasno posle onih kapitalnih 4:0 u gostima. Znali su da Italijani ipak imaju neki kvalitet, da će doći u Novi Sad da koliko-toliko speru bruku sa sebe i da će sigurno ići na pobedu. Srbi u takvim situacijama uvek nepogrešivo odluče da idu na što blaži poraz i da otaljaju posao bez previše muke. Voša može bolje i odigraće bolje u poslednjoj rundi, stoga ipak ne bilo loše da ih žreb malo pogleda.

Link to comment

Da će Voša glatko izgubiti sinoć bilo je jasno posle onih kapitalnih 4:0 u gostima. Znali su da Italijani ipak imaju neki kvalitet, da će doći u Novi Sad da koliko-toliko speru bruku sa sebe i da će sigurno ići na pobedu. Srbi u takvim situacijama uvek nepogrešivo odluče da idu na što blaži poraz i da otaljaju posao bez previše muke. Voša može bolje i odigraće bolje u poslednjoj rundi, stoga ipak ne bilo loše da ih žreb malo pogleda.

+1 , to sam i napisao juče, samo sam očekivao da će Voša zabiti bar jedan... A nije da nije moglo, onaj šut glavom što je pogodio golmana je trebao ući :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...