Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2014


Time Crisis

Recommended Posts

Ovaj Mijaljević sa takvom zluradošću komentariše sve greške protivnice koja igra protiv neke naše teniserke, tačno se vidi kako ne voli sport koji prati, imam utisak da  bi najviše volio da se meč koji radi završi povredom one koja nije našatm na zagrijavanju. Liči mi na jednog od onih koji su zlostavljali male životinje u djetinjstvu.

Edited by keitel
Link to comment
  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    51

  • 189-

    51

  • mlatko

    40

  • freakns

    30

Top Posters In This Topic

Ovaj Mijaljević sa takvom zluradošću komentariše sve greške protivnice koja igra protiv neke naše teniserke, tačno se vidi kako ne voli sport koji prati, imam utisak da  bi najviše volio da se meč koji radi završi povredom one koja nije našatm na zagrijavanju. Liči mi na jednog od onih koji su zlostavljali male životinje u djetinjstvu.

Zbog toga sam i zamrzio meceve nasih™ i prestao da gledam tenis kad ga komentarisu srpski komentatori. Nije samo on, svi su isti retardi.

Link to comment

zbunjen sam. na jednom jurosportu našijenac rekao da je prošla Kirstea a na drugom (drugi našijenac) da je Pereira napravila iznenađenje pa će, prema tome,  "Jeleni biti lakše".

obojica su bili vrlo uverljivi pri saopštavanju informacija.

Link to comment

Liči mi na jednog od onih koji su zlostavljali male životinje u djetinjstvu.

 

^_^

 

 

Kod cura 2 vajld karte u 3. kolu. Parmentije i bucka Taunzend

Link to comment

zbunjen sam. na jednom jurosportu našijenac rekao da je prošla Kirstea a na drugom (drugi našijenac) da je Pereira napravila iznenađenje pa će, prema tome,  "Jeleni biti lakše".

obojica su bili vrlo uverljivi pri saopštavanju informacija.

 

Dodje mu na isto, s obzirom na kanal u kom je Sorana

Link to comment

^_^

 

 

Kod cura 2 vajld karte u 3. kolu. Parmentije i bucka Taunzend

 

Taunzend će da opiči i Karlu Suarez Navaro, pazi šta ti kažem.

Link to comment

Zbog toga sam i zamrzio meceve nasih™ i prestao da gledam tenis kad ga komentarisu srpski komentatori. Nije samo on, svi su isti retardi.

viško je fan tenisa, on komentariše korektno

Link to comment

Taunzend će da opiči i Karlu Suarez Navaro, pazi šta ti kažem.

 

Ne bih se previše iznenadio. Iako je nisam gledao na šljaci, cenim da joj pomaže onoliko, jer amortizuje problem oko kretanja i nameštanja, a bucka ima opak forhend levicom.

Gledao sam je onomad protiv Ane, čini mi se da je bio US open ili tako neki beton.

 

 

edit: i ne samo ona, Kanepi je isto imala solidne RGove, a isto je imala frku sa kretanjem

Edited by Garnirung
Link to comment

 gledao sam ja juče protiv Cornet. Nema žene na WTA koja jače lupa onu lopticu od ovog malog tenkića. Forhend kog se ne bi postideli ni muškarci. Mislim da Karla sa onim svojim inteligentnim tenisom nema šta da traži ukoliko ova odigra sa iole pristojnim brojem UE.

Link to comment

 gledao sam ja juče protiv Cornet. Nema žene na WTA koja jače lupa onu lopticu od ovog malog tenkića. Forhend kog se ne bi postideli ni muškarci. Mislim da Karla sa onim svojim inteligentnim tenisom nema šta da traži ukoliko ova odigra sa iole pristojnim brojem UE.

 

Mislim da si me ubedio da stavim tisuću na Tisuću™ :fantom:

Link to comment

To je paradoks zenskog tenisa, cesto dobre udaracice igraju najbolje na sljaci jer imaju dovoljno vremena da se namjeste idealno na udarce, a udarci su im i dalje dovoljno brzi da ostvare prednost. I ana igra najbolje na sljaci.

Link to comment

Da, imao je i Bodo ili Tinjor ili ko već sa tennis.com, ceo tekst na temu zašto Maša uglavnom razbija samo na šljaci u poslednje vreme (par godina) u odnosu na početak karijere.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...