Jump to content
IGNORED

Roland Garros 2014


Time Crisis

Recommended Posts

  • Replies 696
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    51

  • 189-

    51

  • mlatko

    40

  • freakns

    30

Top Posters In This Topic

125 000€. Lajović je inače u poslednje vrijeme bio dosta loš, jeste imao sreće u žrijebu ali ovaj rezultat je došao pravo niotkuda.

Link to comment

Malo sam sentimentalan po pitanju Lajovića, neopisivo mi je drago... Do pre par godina je živeo u mojoj zgradi u prizemlju, znam ga ceo život, sećam ga se kada je išao na treninge kada je reket skoro pa veći od njega bio. 

 

A sada igra sa Nadalom :Hail:

Link to comment

Utišan mi je tv skoro do mute, jel to Mijaljević govori Šafarčova?! :isuse: Šta mu je sa izgovorom čeških igrača?

 

nije mu nista sa izgovorom, nego je prirodno retardiran.

 

 

a ana :isuse: 

 

jel igra bar jelena dobro ili je do kirsteice?

Link to comment

Ana ako prodje 3.kolo, osvaja... :D

 

I uveren sam da je danas dobila, da bi pocistila Kvitovu i Halep do finala. A ovako,.. nek se nosi. Srecom nisam mogao da gledam mec, dodatno bih se iznervirao...

Link to comment

Zimonja rutinski do 1/4 finala. 

 

 

Bravo i za Jelenu, pogledah samo poslednji gem. A Jelena je definitivno pocela da udara....

Link to comment

I uveren sam da je danas dobila, da bi pocistila Kvitovu i Halep do finala. A ovako,.. nek se nosi. Srecom nisam mogao da gledam mec, dodatno bih se iznervirao...

Ispala bi ona vec od Kuze, najebala bi joj se ova mile majke za sve predhodne poraze. A i kad bi kojim ludilom to prosla protiv Halep bi rutinski izgubila.

Nije Ana za vrhunski tenis. 12 mesto je previsoko za nju. Trebala bi da bude tu gde je Safarova znaci oko 25.

Edited by Cash
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...