Jump to content
IGNORED

Удружење Плус Један


MaryPoppins

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    74

  • MaryPoppins

    42

  • Valkyrie

    34

  • gospa buba

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

je l moze da se ne brise? Ja stvarno nisam bila u stanju da se prikljucim, znam da pola devet nije kasno, al' jebga. Ali wub wub

Promenjeno je u ''i drugu pomoć'' tako da potpada i psihološka i sitna lekarska itd

Okačiću konačnu verziju Statuta kad dođem kući, sad sam na poslu.

Link to comment

a je l' mozes da stavis 'psihosocijalna podrska'? pravno, to je nista, a pokriva sve :D izvini sto cimam sad, ali ako mislis da je bitno.

 

inace, optuzeni smo (ako smem da kazem smo) da smo tviterasi, jer se +1 navodno koristi na tviteru. blam.

 

vrata:

Link to comment

km

 

ne znam kakvi su propisi ali moze nastati problem ako je predvidjeno da udruzenje kome je to delatnost mora imati zaposlenog psihologa. Plus tu idu nekakve dozvole ministarstva i slicne stvari.

 

Lako je kasnije promijeniti statut, osnivace, sve sto treba. Sada se drzimo najjednostavnijeg i najbrzeg.

Link to comment

ok

 

mene statut najmanje zanima, a i najmanje ga razumem, ali ne bih volela da ne mozemo to da radimo. stavise, mislim da to mozemo najbrze da organizujemo, za to ne treba ni para ni uslova. 

Link to comment

ok

 

mene statut najmanje zanima, a i najmanje ga razumem, ali ne bih volela da ne mozemo to da radimo. 

ne mozesh da napishesh da to radish, a sta cesh da radish i kako cesh to da zovesh, to je treca pricha. edukacija, psiholoshke stvari i slichno kod volonterskih i humanitarnih udruzenja su kod registracije uvek problem. recimo kod pacijentskih udruzenja, svi su brisali edukaciju i psiholoshke stvari, pitanje je uvek bilo a ko si ti da edukujesh i zashto to tvrdish. mislim da se to posle reshava projektno, tako sto angazujesh odgovarajuce ljude, ili bat ustvrdish da je tako. ili nazovesh stvar drugim imenom, to naravno uvek radi radnju.

Link to comment

renne, pa jebote. nije bitno koliko je, stvarno nije. cak ni da li je, don't do that, pls. svakako je sjajno sto fond raste!

 

a ko je, a ko je, a ko je?

 

ps

@buba psihosocijalno nije kategorija, zato sam i predlozila, ali necu da smaram

Link to comment

 

ps

@buba psihosocijalno nije kategorija, zato sam i predlozila, ali necu da smaram

znam. kod fenomena shaltera se ili raspravljash ili registrujesh kako kazu, to hocu da kazem.

 

ako imash formu koja prolazi, tim pre :)

 

 

ps. a ko? a ko? a ko? :rolf:

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...