Jump to content
IGNORED

Удружење Плус Један


MaryPoppins

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    74

  • MaryPoppins

    42

  • Valkyrie

    34

  • gospa buba

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

Xi-xi, posto ne plusjednujem, nisam uopste ukacila!

+1 glas za +1. A moze da nam se omice, tu i tamo, typo, pa da bude + jean.

 

Srecno veceras, da ne pobrkate paragrafe, tamo negde u trecem satu.

 

Poz

 

Ps. Ovo mi je druga org sa plus. Ona prva je petnaestak godina ziva-zdrava i radna. Sto zelim i ovoj.

Link to comment

mi smo Plus jedan (slovima)

 

elem, ja cu polako da krecem ka novobeogradskim bespucima. nemam pojma kako. postoji maaaala sansa da malkice zakasnim. btw, jel ima neko da mi objasni kojim prevozom se do tamo najlakse stize. sad cu da vatam 89 do preko reke, pa onda mi samo pomozite kako do džakarte. 

 

(ranije sam isla taksijem, pa nista ne znam. sad malo daleko)

Edited by Queen Mother
Link to comment

mi smo Plus jedan (slovima)

 

elem, ja cu polako da krecem ka novobeogradskim bespucima. nemam pojma kako. postoji maaaala sansa da malkice zakasnim. btw, jel ima neko da mi objasni kojim prevozom se do tamo najlakse stize. sad cu da vatam 89 do preko reke, pa onda mi samo pomozite kako do džakarte. 

 

(ranije sam isla taksijem, pa nista ne znam. sad malo daleko)

al si izabrala autobus. kod sava centra 18? deco, jel to najbolje sto moze da se pridje? pa peshke nalijevo, malo...

 

edip. kuda uopshte ide 89? mislim, ja umem 89 u blokove, pa kod gandija na 82 nagroblje, pa pravo ispanesh pred kafanu ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

pa taj mi jedino ide odavde ispredkuće. neki vele da idem do bloka 45 pa odatle ima svašta do t.bunara da se navata. ako skrenem pogrešno kod albukerkija, jbg.

Link to comment

pa taj mi jedino ide odavde ispredkuće. neki vele da idem do bloka 45 pa odatle ima svašta do t.bunara da se navata. ako skrenem pogrešno kod albukerkija, jbg.

ja sam ti to i rekla, idi u blok, pa chim skrene u gandija, a to je prvi put kad skrene u blokovima desno (kad je vec u blokovima, znachi gagarina, pa gandija), tu ti je odma 82. lep autobus, miran :D

 

ako idesh do kraja, onda imash samo 45 ka kafani. ne mnoshtvo.

 

mozda ipak da razmotrish ovaj 18 na sava centru, ako ti se preklapa, pa kad udje u t bunar  (a moze i jednu pre, kod majke i deteta), izlazish i idesh nalijevo 1 blok do studenjaka. tako mi se javlja, neka neko ispravi ako mashim debelo.

Edited by gospa buba
Link to comment

staje ti 89 na sava centru, tu hvataj 18, izađeš kod devete, i samo pravo preko ulice

edit, ili ako ti pre naiše 601 onda do studenjaka, ili ako ti naiđe 74 onda direktno do Džakarte

Edited by renne
Link to comment

staje ti 89 na sava centru, tu hvataj 18, izađeš kod devete, i samo pravo preko ulice

edit, ili ako ti pre naiše 601 onda do studenjaka, ili ako ti naiđe 74 onda direktno do Džakarte

daaa, 74, taj sam zaboravila.

 

chekaj 74 ide dosta razumno, pa ispadni pred kafanu ko kraljica ^_^

 

 

edip@rene. opabato za kintu, kolko lopata moze da se uzme za te pare :D

Edited by gospa buba
Link to comment

Ako ces sa 82 sticices prekosutra u najboljem slucaju. Od Sava Centra ide 74 pravo do Dzakarte, a moze i 601 do Studentskog grada, pa kroz Studenjak peske. 89 vise ne ide preko Gazele <_<

 

Dobacis do Omladinskih Brigada, pa bilo cime sto nije 94 i 67 do opstine (ako dodje 708 onda do Dzakarte, al i za njega vazi isto sto i za 82), pa 2 stanice 72 ili 75.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...