Jump to content
IGNORED

Удружење Плус Један


MaryPoppins

Recommended Posts

meni je milo što sam uživo upoznao helouvin, valkiru i biciklistkinju sa rukom u gipsu

To je ta neka bečka škola, đentljmenj ^_^

Pošto je austrougarska strana namirena, sledeći gathering može i na Karaburmi, što se mene tiče.

Link to comment
  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    74

  • MaryPoppins

    42

  • Valkyrie

    34

  • gospa buba

    29

Top Posters In This Topic

Posted Images

EDIT: žao mi je što je gospa buba izostala

eh, tako je mouralo biti. i vishe ce biti tako nego drugachije. no, neki put i meni kosmos namigne, zna kraljica majka ^_^

 

ljudi, bash mi je drago sto vas poznajem. tj ne poznajem, al ajde, da ne sitnicharim :lolol:

Link to comment

To je ta neka bečka škola, đentljmenj ^_^

Pošto je austrougarska strana namirena, sledeći gathering može i na Karaburmi, što se mene tiče.

neš ga majci, ima svi da mi se penjete na košutnjak! 

Link to comment

neš ga majci, ima svi da mi se penjete na košutnjak! 

onda da znash odma da na mene ne rachunash, ja mrzim planine. i uopshte te reljefe.

Link to comment

+1!  :lolol:  :wub:

 

super ste! ali stvarno napravite nesto da moze lako iz inostranstva. posto se ja u ovo nista ne razumem  - jel ovo organizacija u koju ljudi mogu da se uclanjuju itd.? ako da, hocu ja clansku kartu :).

Link to comment

eh, tako je mouralo biti. i vishe ce biti tako nego drugachije. no, neki put i meni kosmos namigne, zna kraljica majka ^_^

 

ljudi, bash mi je drago sto vas poznajem. tj ne poznajem, al ajde, da ne sitnicharim :lolol:

nama bi bolje bilo da sami sebe ne poznajemo. od svih forumasa jedino vasa valja nesto, a i on je, da prostis, jedna velika svinja.
Link to comment

Svaka čast na organizaciji i na prikupljenim parama.

Ovaj mesec sam se preforsirao što zbog donacija, što zbog registracije

 

Baš mi žao što se nisam pojavio, biće prilika :)

Link to comment

nama bi bolje bilo da sami sebe ne poznajemo. od svih forumasa jedino vasa valja nesto, a i on je, da prostis, jedna velika svinja.

+1
Link to comment

E ljudi, samo opušteno..pomoći će trebati i trebati..

Nikad nije kasno ( da se ljubi i grli strasTno..ili kako već reče nick Bujodrag)

Edited by Sir Oliver
Link to comment

Боље бриши психолошку помоћ из чл. 1. То подлеже посебним прописима

je l moze da se ne brise? Ja stvarno nisam bila u stanju da se prikljucim, znam da pola devet nije kasno, al' jebga. Ali wub wub
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...