Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

Obrenovac je administrativno deo beograda potpuno isto kao i vracar i novi beograd. Da se tamo tako nešto, ne daj Bože, desi da li bi se tražila ostavka samo predsednika opštine? Zato mislim da će cuckovic biti tiho branjenm

 

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока

 

Branjen od koga?

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Od vlasti. Ili ce biti potpuno satanizovan i pretvoren u apsolutnog i jedinog krivca. Ali pretpostavljam da bi onda vec krenuli žestoko na njega.

 

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Juče proveo jedno dva sata sa ljudima iz crvenog krsta NBG.Kako je to dragocena organizacija nismo ni svesni!A kako ih jebu svi odreda u mirnodopskim uslovima!Ljudi su takva mašina koja radi i rešava probleme hladnokrvno i rutinski.A ovamo kad treba sedstva onda ne mogu da im kažu da li su pod lokalnom ili republičkom nadležnošću.Nisam ni znao da su krv propišali jer su im tražili da ukinu one kasice, kao ne može to tako to je kao da prose!Jedino što me onespokojilo je priča jedne iskusne žene koja ovom elanu u narodu daje max. dve nedelje i ćao :(

 

Послато тетејцем

Link to comment

cuckovic je politicki mrtav, ko ce za njega sada glasati na bilo kojoj listi da se pojavi? Uglavnom se sam batrga ali to svima djeluje jadno.

 

Sa druge strane, drzavni vrh predano ucestvuje u akciji "spasimo malog"

Link to comment

Koji su to trezori Ministarstva finansija bili pod vodom? I kako moze Kastratic da obustavlja isplatu paracinskih para Paracinu, narocito u ovakvoj situaciji? Pa, to je direktno podrivanje stabilnosti zemlje.

Pa obustavlja, jer u Paraćinu nije smradikalska vlast, pa treba raditi sve da se ta vlast smeni.

Link to comment

cuckovic je politicki mrtav, ko ce za njega sada glasati na bilo kojoj listi da se pojavi? Uglavnom se sam batrga ali to svima djeluje jadno.

 

Sa druge strane, drzavni vrh predano ucestvuje u akciji "spasimo malog"

 

saving private cuckovic.

Link to comment

cuckovic je politicki mrtav, ko ce za njega sada glasati na bilo kojoj listi da se pojavi? Uglavnom se sam batrga ali to svima djeluje jadno.

 

Sa druge strane, drzavni vrh predano ucestvuje u akciji "spasimo malog"

Pa još zdušnije će ga braniti, jer je Mali Mozak deo trojke Mali-Čović-Vesić, koja je udarna pesnica za sve trenutne i buduće mahinacije i prljave radnje.

Link to comment

saving private cuckovic.

saving private Mali.

 

A sto se tice broja zrtava i nagadjanja, sam vucic je u jednoj od prvih histericnih izjava rekao da se boji da ce brojevi biti bolni. Ne znaju oni dje udaraju, pa glume strogocu i paradiraju okolo.

Link to comment

Ja ne mogu da zamislim scenario po kojem ovaj Cuckovic ostaje predsednik opstine Obrenovac. Cak i za ovakvu Srbiju to je jednostavno previse.

 

 

Ja i ne mislim da će on ostati predsednik opštine, nego će ga tiho skloniti u X-ti upravni odbor za platu od par hiljada evra gde će taj moćni mislilac lečiti svoju tugu na državnoj jasli. Ono, kazna.

Link to comment

cuckovic je politicki mrtav, ko ce za njega sada glasati na bilo kojoj listi da se pojavi? Uglavnom se sam batrga ali to svima djeluje jadno.

 

Sa druge strane, drzavni vrh predano ucestvuje u akciji "spasimo malog"

 

Što se mora pojavljivati na listi, zar nisu Dejana Mihajlova onomad kad se nalupetao samo prebacili na neku savetničku funkciju?

Link to comment

onoliko koliko vucic podilazi javnosti, mocnicima toliko je surov prema podredjenima. Taj prikaz jakog vodje je nesto sto on ljubomorno cuva i pregazice svakog ko to ugrozi. A cucko je tu pion.

Link to comment

Pokusavam da zamislim koliko bi trajalo zezanje da se na mene dere birokrata dok dzakove punim peskom..i imam lopatu u rukama.

 

 

uploadfromtaptalk1400740220017.jpg

Edited by SNARC
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...