Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

Svaka čast. :lol:  Nadam se da se nije šokirao i nasekirao previše kad su došli hrvatski specijalci. :fantom: A vidi koga sam ja našao zahvaljujući tvojim iskapanjima!

 

LAZAR KRSTIĆ

JEDAN je od pet najboljih diplomaca na Jejlu. Lazar Krstić (23) sa diplomama dva fakulteta u rukama vratio se u Srbiju, kako bi se zaposlio i ostao u svojoj zemlji. U Americi je završio matematiku i etiku i politiku i ekonomiju.
- Čast mi je da sam izabran - rekao nam je Lazar Krstić. - Istovremeno, to je velika odgovornost. Na sve ovo gledam sa velikim zadovoljstvom i ponosom.

Da, to je ministar(23)!

Link to comment

Pobeda u Šapcu!

142063.jpg

Starali su se i ispoštovali Vođu!

 

Jos mu je juce bio rodjendan, sjajan nacin da ga proslavi sa narodom koji ga obozava.

Link to comment

Svaka čast. :lol:  Nadam se da se nije šokirao i nasekirao previše kad su došli hrvatski specijalci. :fantom:

 

Da, mali je ovaj svet. Ko zna, možda se među hrvatskim specijalcima našao i neko koji je Mlinaru svojevremeno radio boc-boc i sec-sec ...

Edited by stoka
Link to comment

Ne zajebavaj! I tvoj isto!?

 

 

:) Ovo je prica koju sam, od kad sam poceo da istrazujem svoje stablo toliko puta cuo da mi se uvek nasmeje brk.

 

Srpska posla. Il' se junace iz zasede s turcima, il' se svadjaju po kuci. Ovi moji se delili i imena menjali minimum 3 puta. Srecom pa Stevanjdan nije Nikoljdan, nikad ih ne bi povatao, ko je koga isamar'o, i ko gde otis'o...

 

Sori ostalima na trolu :heart:

Link to comment

jebotezivot  :ohmy:

Koštorekoh, još smo dobro i prošli (srry bubo). Mene stra' 'vata što će biti sa obnovom, kad ju krene voditi ova bilmezovska ekipa na vlasti koja državu ne zna voditi ni u redovnom režimu.

 

I Hrvatine u Orašju uspjeli nekim čudom ostati na suhom, mada im i dalje prijete zaobalne vode.

2 dana staro..

Na sastanku Županijskog stožera civilne zaštite Županije Posavske na kojem su još i nazočili predstavnici struke Vlade Brčko distrikta, Vlade Republike Srpske, Općine Donji Žabar, JUVS Republike Srpske i Agencije za vodno

područje Sava razgovaralo se o mogućim rješenjima smanjivanja nivoa vode u poplavljenim područjima. Nakon provedenih diskusija, struka je zaključila da je jedino tehnički izvodivo i moguće rješenje, izvesti radove na prokopavanju savskog obrambenog nasipa na području Krepšića. Ovakvo rješenje bi dovelo do ispuštanja akumuliranih voda koje su se ulile i poplavile područje dijela Županije Posavske, dijela Brčko Distrikta i dijela Republike Srpske. Od 17.00 sati nivo poplavnih voda unutar poplavljenog područja je veći za 60 cm od nivoa rijeke Save kod Krepšića, tako da bi se ovakvim rješenjem poplavne vode vratile u korito rijeke Save, smanjio dotok vode i dovelo do opadanja nivoa vodostaja. Da bi se ova preporuka struke mogla provesti mora se čekati odluka sa sjednice Vlade Brčko Distrikta jer na prvoj sjednici Vlada Brčko Distrikta nije dala podršku ovom prijedlogu.

 

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Koštorekoh, još smo dobro i prošli (srry bubo). Mene stra' 'vata što će biti sa obnovom, kad ju krene voditi ova bilmezovska ekipa na vlasti koja državu ne zna voditi ni u redovnom režimu.

ma znam. nekom srica, nekom sranje. uvek je tako ^_^

Link to comment

u svakom slucaju, izgleda da trenutno imamo sinhronizovano delovanje srbijanskih i hrvatskih subverzivnih elemenata koji potkopavaju i traze odgovornost obe vlasti. ceka se samo da i hrvatska vlada proglasi boga za krivca, mada sam zbog razlicitih crkvenih kalendara ocekivao da oni to prvi urade.

Edited by Aće
Link to comment

u svakom slucaju, izgleda da trenutno imamo sinhronizovano delovanje srbijanskih i hrvatskih subverzivnih elemenata koji potkopavaju i traze odgovornost obe vlasti. ceka se samo da i hrvatska vlada proglasi boga za krivca, mada sam zbog razlicitih crkvenih kalendara ocekivao da oni to prvi urade.

jel oni, ovaj, ozbiljno optuzuju boga? videla sam neke naslove, al sad vise nikako nisam sigurna kad je njuznet.

 

i da li su se antilopije i aritmije izjasnili o tome? zar sme tako da se govori <_<

Link to comment

u svakom slucaju, izgleda da trenutno imamo sinhronizovano delovanje srbijanskih i hrvatskih subverzivnih elemenata koji potkopavaju i traze odgovornost obe vlasti. ceka se samo da i hrvatska vlada proglasi boga za krivca, mada sam zbog razlicitih crkvenih kalendara ocekivao da oni to prvi urade.

Kod nas su u neđelju bellwether izbori, pa se trenutačno krivci traže u suprotnom stranačkom polu, SDPova državna vlast i agencije u lokalnoj HDZovskoj vlasti, a HDZ i lokalne HDZovske vlasti u SDPovskoj državnoj vlasti i agencijama. Da, ima i smjena nesposobnih lokalaca, doduše samo na emergency management polju.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...