Jump to content
IGNORED

Толстый и тонкий


Ryan Franco

Recommended Posts

36 minutes ago, Eraserhead said:

Zamisli da su rekli da nije konkluzivna. Pa ne bi moglo da se zivi od ruskih medija i trolova koji bi od toga napravili “aha eto nista nije dokazano”

 

Pa pošteno bi bilo da su rekli "istekao rok, nismo mogli ništa da nađemo, ali to apsolutno ne znači da ničega nije ni bilo - verujemo engleskim kolegama i njihovom nalazu". 

 

Ovako kad neće da kažu šta su našli a šta nisu, ostaje još više prostora da Lavrov tvrdi šta god hoće i da se spekuliše beskrajno o false flag operacijama. Ja izbegavam danagađam u tom pravcu, ali mi ipak potpuno suludo zvuči da bi bilo koja Služba pokušala tako rizičnu a tako neefikasnu egzekuciju kojom nije postigla apsolutno ništa... osim što je potpomogla postojeći narativ.

Link to comment
8 hours ago, MancMellow said:

Jeste. Mislim, mogu da vode, ali i ne moraju, tj zavisi kako se Rusija ponaša. Medjutim, pošto Rusija ima čistu oligarhijsku vlast koja pre svega o svojim interesima vodi računa, vrlo lako mogu da počnu da vuku poteze (kao npr ovaj sa Telegramom) koji će ih u autarkiju, ili negde blizu njoj odvesti. 

 

 

 

 

Manc, kako je to Rusija trebala da se ponaša u protekloj nedelji da im Niki Hejli ne bi lupila ove najnovije sankcije od juče?

Nije sve baš pitanje suverenog ruskog izbora

Link to comment
1 hour ago, Host said:

 

Za FT i slicne servise cesto radi fora da otvoris clanak iz pretrazivaca.

 

Guglaj tekst "Oligarch Vladimir Potanin on money, power and Putin" pa otvori link.

 

 

Hvala!

Link to comment

Ovaj, sta nam ovaj intervju govori u vezi Salsiburija?

Nista

Koliko se meni cini, nisu Rusi nikada demantovali postojanje Novicoka samog po sebi tako da ovo "JA sam ga proizveo." nije nikakav smoking gun.

Link to comment

Никогда ни на территории СССР, ни во времена Советского Союза, ни во времена Российской Федерации, ни на территории РФ не было исследований, которые имели бы прямое или кодовое название "Новичок", - подчеркнула она.

http://tass.ru/politika/5040204

Link to comment
×
×
  • Create New...