Jump to content
IGNORED

TV kuvari, njihove emisije i kulinarski putopisi


darling

Recommended Posts

ima one dve lezbijke što kao prave neku severnoafričku ranu (jedna crnkinja druga nije), i one stalno pipkaju hranu

 

e, ali ubedljivo najiritatniji je onaj sicilijanac koji se večito dere ko magarac a pride mu je kulinarsko "znanje" svedeno na paste (još kad dovuče onu svoju kevu, oću iskočim iz kože)

Link to comment

nemoj mi talijana dirate! :o

jes' da mi nije neko odusevljenje sta i kako kuva al' je, brate, zabavan do bola... barem meni. prvi put kad sam ga gledao znam da sam se sit ismejao jer mi je toliko bio atipican za kuvara i emisiju o kuvanju.

 

volim da ga pogledam u smislu izvedbe kulinarskog soua i zabave al' sto se kuvanja tice uvek te jedno te isto - dodaj so, biber, maslinovo ulje, b. luk, c. luk i zelenis dje treba i ne treba i u toku celog procesa kuvanja.

 

 

entonija u hrvatskoj sam pogledao bas pre neki dan, bolje da nisam. tuga. i on i taj sef domacin sto ga prati vecim delom puta po obali hrvatske. prvo entoni koji je u fazonu - jebote hrvatska, ladno niste shithole! omg, ladno niste! (i sve vreme daj vina i ovo je najukusnije sto sam do sad probao u hrvatskoj)

taj sef koji ga prati je isto tako lazan™ tj. nesto se vise trudi da bude entoni nego da predstavi sebe takav kakav je.

 

razmisljao sam kad bi dosao kod nas, ko bi ga vodao i sta bi mu pricao i o cemu. to bi tek bilo neprijatishen. on se nesto davi u svarglama, kolenici, pihtijama a ovaj "domacin" mu valja muda za bubrege.

Link to comment

 

 

razmisljao sam kad bi dosao kod nas, ko bi ga vodao i sta bi mu pricao i o cemu. to bi tek bilo neprijatishen. on se nesto davi u svarglama, kolenici, pihtijama a ovaj "domacin" mu valja muda za bubrege.

 

sva sreća pa ovde nije ništa snimao, mislim da bi serijski povraćao na količnu uvlačenja lažnom pankeru od strane najboljih domaćina nasvijet

Link to comment

Napomenuo bih i grande Remzija Dr Gordona, najveceg medj' svim selebriti kuvarima. U tom nekom vrtenju kulinarskih klipova na tjubu naisao sam na nekoliko razlicitih emisija pomenutog sefa.

 

Remzi dr Gordon je pravi kulinarski dr Dzekil i mr Hajd jer covek ne zna kad ce da zarezi i ujeda a kad je jedna milica dobric, najfinijic. Mozemo pricat' sta ocete al' coek zna znanje. Gledao sam nekoliko klipova gde najbrutalnije napusava ponizava osoblje po kuhinji kao i neke gde je na lebac da ga mazes.

Preporucujem njegov Homecooking - 100 recepies to stake your life on serijal, vrlo najs, vrlo inspirativno. Vec posle par epizoda sam napravio taj njegov cili sa mlevenim mesom.

Link to comment

Entoni mi je dojadio, u kontinuitetu je kao nešto stalno bio pijan, mamuran, prežderan...

Onda je gostovao na nekom ostrvu u HR i "nalazio" ostatke rata i objašnjavao kako su eto tu nasilne komšije zulum pravile.

Možda i nešto grešim, no sećam se da je bilo "aj ne seri" i promenio sam kanal.

Nije problem sama priča nego sumnja u autentičnost, a to bi valjda trebala biti suština.

Gospoju što stalno nešto pipka, namešta, jebava se 15min da bi kapnula tri kapi nekog preliva, koji je pre toga pravila pola sata ne mogu uopšte.

Bučni italijan ponekad smara, ali drži nivo koji mogu pratiti pa mi je dobar.

E ima i ona italijanka, malo jačih nadlaktica.

Skroz je dobra. Kuva jednostavno i sexy hrkće na holandskom. Meni dosta.

Link to comment

jes bordejn persiflažni foliraž, al nije tako bilo s početka - jbg, to je američki šou (sve inkarnacije), a popularnost i pare ljude kvare

Link to comment

a jeste đejmi d faca - jbt, ono što rekoh za entonija, tj. slava i pare, ovaj ima 5x više, te ne zborim da nije "atenšn hor", al kad umetne ruke i znanje u to što pravi, jebe kevu, mater i pičku

Link to comment

a jeste đejmi d faca - jbt, ono što rekoh za entonija, tj. slava i pare, ovaj ima 5x više, te ne zborim da nije "atenšn hor", al kad umetne ruke i znanje u to što pravi, jebe kevu, mater i pičku

+1

 

/nego, gledah Saru la Fontejn u dva "izvanredna" uratka. Zena je u emisiji opusteno pravila musli kao bobznakakav kasni dorucak. Pahuljice, semenke, malo voca... Drugom prilikom je pravila neku omiljenu salatu od 3 sastojka. Meni zanimljivo da slusam finski jer mi neobicno zbuci ali ona nema veze sa kuvanjem.  :dry:

Link to comment

Meni na disku pored Đejmijevih 30 min meals, i dva talijana, stoji još samo mala pariska kuhinja i preslatka Rachel Khoo, recepti su ok, mada sam ponajviše od Đejmija poskidao, punjenu piletinu i još po neki.

Link to comment

Jamie Oliver je kralj, uvek volim da ga gledam...Gordon Ramsay je klasa za sebe, i njega nikada ne propustam...Anthony Bourdain mi je veoma drag, jednostavno o komsiji sve najbolje...

 

Lorraine Pascale bas volim da gledam, eye candy...crna, egzoticna, prava poslastica, ona je jedini recept koji me interesuje...kad se nasmeje, pa onaj razmak izmedju dva prednja zuba :wub:

 

Jean-Christophe Novelli je ipak Bog medju tim celebrity kuvarima...u svakoj emisiji je brutalno izdominirao, a najbolji je u Chef Academy...lik jednostavno razbija, a ladno je sa 19 godina bio glavni kuvar familiji Rothschild :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...