Jump to content
IGNORED

Letovanje planovi i iskustva


halloween

Recommended Posts

meni je to sve jako zalosno i depresivno. predivna zemlja sa dobrim ljudima.

+1000

Ja samo dobra iskustva imam.

Skenjaće ih opasno...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Sinoć na aerodromu sam videla jednog poznatog paparaca  (izgleda kao manijak, ne znam mu ime), škljocali su oko nekog deteta sve uz smeh i dobacivanje, sve je izgledalo kao da je detetov tata pajtos s urednikom pa da mu dete  bude  na naslovnoj strani vikend izdanja uz stupidni tekst koji podgreva rasprave "ići- ne ići" kao i o hrabrosti srpske dece spram terorista.

Edited by halloween
Link to comment

Meni su fascinantni u nekom članku neki koji su se lomili da li da idu ili ne idu, ali prelomilo da idu zbog dece (vode valjda troje dece) jer ako ne odu biće mnogo tužna deca. A oni (roditelji) će tamo u tunisu, konsekventno - brinuti.

 

jel piše neko neke radove iz sociologije psihologije itd bazirae na komentarima čitalaca? ako ne šteta, ono je blago, blago.

Link to comment
 

ima. sad cu ja da te posaljem namore. 

odeš na sajt Pegasus Air, i uzmeš avionsku kartu Beograd - Istanbul - Dalaman. za termin 7 - 20 juli povratna karta košta 182 evra.

sedneš na autobus ka mestu Ortadža (Ortaca), to ti je 20 minuta vožnje.

u Ortadži sedneš u taksi koji vozi do mesta Dalyan. 

to ti je jedno mesto na prelepoj reci, gde ćeš videti grobnice likijskih kraljeva sedeći na obali.  vodeni taksi će te za pola sata vožnje kroz ekološki potpuno čistu močvarnu zonu odvesti na ogromnu Iztuzu plažu, koja nema zaleđe jer je na dve vode i rajski je mirna. oko tebe nema gužve, a na pučini su guleti i jedrenjaci.

 

možeš da nađeš sobu na licu mesta, a možeš otići, recimo, u ovaj pansion, imaju promo cenu koja mi se jako dopada, 250 evra za 13 noćenja.

 

Hvala Vasi, od prosle godine razmisljam o ovome, cak sam i postove sacuvala. Upravo rezervisano, 22. avgust - 2. septembar. :) 

Link to comment

Hvala Vasi, od prosle godine razmisljam o ovome, cak sam i postove sacuvala. Upravo rezervisano, 22. avgust - 2. septembar. :)

Ovo je bio jedan od antologijskih postova! Mislim da je još nekoliko ljudi iskoristilo ova vrlo korisna uputstva!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...