Jump to content
IGNORED

NFL 2014


freakns

Recommended Posts

OL problemi idu na dusu Maronea. Dovoljno su talentovani ali uzasno nedisciplinovani, prenelo se i od prosle godine.

 

A imamo i najslabiji QB paket u ligi.

 

Odbrana je barem pristojna...

by TT

uzasno ste nedisciplinovani, ne samo OL, ceo tim...  odbrana, sta znam. DL izgleda odlicno, ostatak me nije nesto odusevio. secondary jos nekako, ali LBovi, dosta sumnjivi

Link to comment
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • James Marshall

    101

  • Frank Pembleton

    99

  • teacher

    98

  • Prospero

    98

dadosmo 4th roundera i Tima Wrighta za Logana Mankinsa... jos bi trebali i sa Incognitom da se sastanemo... boostujemo guardove definitivno

 

super je što ste dali 4. pika, kad su patriotsi već hteli da ga otpuste...ali gde se ima tu se i razbacuje.

 

elem, bucsi imaju  problem sa qb-om, iako je mccown jako napredovao u poslednje 2 sezone. lovie smith takođe radi fin posao, ima nade za ove freakove luzere.

Link to comment

QB jeste problem, ali nije toliki problem kao OL... odbrana nam je popunjena(ako Johnson bude igrao dobro), WRs, RB pa cak i TE su sredjeni, tako da ostaje pitanje OL i QB.

definitivno cemo gledati vase nesretnike, nase nesretnike i Oakland kako se bore za zvanje najgore OL u istoriji lige.

 

a da smo pustili Patse da otpuste Mankinsa ko zna gde bi zavrsio(Giantsi? ne verujem da iko normalan misli da ce Schwartz biti cak i serviceable a ne nesto vise)

Link to comment

Jedno pitanje. Jel u nfl draft ima vecu dubinu u odnosu na Nba? Mislim u nba sve sto vredi ode u prvoj rundi a u nfl zbog veceg broja igraca kontam da nije tako.

Link to comment

Da, NFL draft je skroz drugačiji.

Verovatno bi mogao da se sastavi tim od igrača koji čak nisu ni uzeti na draftu, dok u NBA ne znam da li bi mogao da se sklepa playoff tim sa 2nd rounderima

 

Najnormalnija stvar je da u 3-4 rundi draftuješ nekog ko će posle da igra Pro Bowl i da ga plaćaš 10+ miliona po sezoni.

 

Najbolji primer su Seahawksi koji su godinama draftovali dosta loše u 1. rundi. U poslednjih 10ak godina su uzeli samo 1 vrhunskog igrača u 1. rundi i možda 2 solidnjikava. To zapravo i nije dosta loše, to je katastrofalno draftovanje. A ipak su uspeli da naprave šampionski tim sa pickovima nižih rundi jer su tu  u velikim količinama pronalazili fenomenalne igrače.

 

Kad se u priču uvedu i drugi igrači koji nisu Pro Bowl kalibar i najveće zvezde, a u određenoj meri su bitni za tim...tek tu se vidi razlika između NBA i NFL drafta.

Link to comment

Jedno pitanje. Jel u nfl draft ima vecu dubinu u odnosu na Nba? Mislim u nba sve sto vredi ode u prvoj rundi a u nfl zbog veceg broja igraca kontam da nije tako.

NFL ima 53 igraca, i od tih 53 igraca, igra 53... znaci da ti treba da imas recimo po 5 igraca iz generacije u spanu od 10 godina, znaci da definitivno moras da nadjes igrace koji vrede van prve runde. jedan od najboljih QB danasnjice je 199. pick na draftu, po mnogima najbolji QB svih vremena i mozda najbolji igrac svih vremena je 86. pick(3. runda), dok je najbolji hvatac svih vremena no 16 pick... najbolji pass rusheri i ofanzivni tackleovi su jedini valjda koji su birani redovno u top10

Link to comment

Ma gledao sam film draft day pa mi je trebalo objasnjenje oko pikova zbog jednog trejda u filmu. Inace pratim Nfl povrsno pustim tekmu nedeljom uvece i gledam dok radim nesto na kompu.

Link to comment

Ko ti je taj 86 pick, strucnjaku? Jbt, sramota je kakva si neznalica.

jbg, ostade mi u pamcenju 86, ne znam zasto :lol:

 

morao sam da pogledam :( znaci 82 ipak

 

ono sto znam to je da je najbolji 4-3 LB u istoriji 28. pick, a najbolji DT u istoriji je 12. pick. i da su obojica izabrani iste godine :P

Link to comment

Ma kenjam. Mogao si da me oteras u qrac. Inace draft day nije bio los film ali tesko bi se takve stvari u realnosti. Osim ako nisu jetsi umesani (sry venome).

 

Zaboravio sam da pomenem karadjordju, evo sad I moci - gledajte "from elway to marino" 30 for 30 dokumentarac, ako vam se film svideo.

Link to comment

jbg, ostade mi u pamcenju 86, ne znam zasto :lol:

 

morao sam da pogledam :( znaci 82 ipak

 

ono sto znam to je da je najbolji 4-3 LB u istoriji 28. pick, a najbolji DT u istoriji je 12. pick. i da su obojica izabrani iste godine :P

 

reci mi da se zajebavaš?

Link to comment

 

 

ono sto znam to je da je najbolji 4-3 LB u istoriji 28. pick, a najbolji DT u istoriji je 12. pick. i da su obojica izabrani iste godine :P

 

Jbt al si homer 

 

 

*edit: a šta je Joe Greene ako je Sapp najbolji DT?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...