Jump to content
IGNORED

NFL 2014


freakns

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • James Marshall

    101

  • Frank Pembleton

    99

  • teacher

    98

  • Prospero

    98

Čekaj,dal su oni normalni,pa jbt šta su ljudi mislili kako izgleda kad profesionalni igrač američkog fudbala nabode devojku i potom je onesvešćenu vuče po zemlji? Jel taj snimak može da bude lep možda? Kompletni degenerici,kaznili ga 2 utakmice i sad se kao isčuđavaju svi. 

Link to comment

meni nije jasno kako je zaglavio samo NFL kaznu... policija je imala ovaj snimak

 

nikada vise taj nece igrati u NFL. ja se nadam da ce da igra u RL izdanju Longest Yard

Link to comment

Terry Pegula (shale gas tycoon i vlasnik Buffalo Sabres-a) je odabran da bude novi vlasnik Bills-a, špekuliše se o ceni od 1,2-1,4B$, bez stadiona. Jon Bon Jovi i grupa iz Toronta su ponudili navodno 1,05B i potpisali klauzulu da neće seliti tim iz Bafala, ali su jasno izgubili od Peguline ponude. 

 

Prilično sam iznenađen cenom, Forbes je cenio Billse na ispod 1B, a Dolphinsi su pre par godina prodati za 1,1B sa sve stadionom.

 

Čeka se naravno potvrda ostalih vlasnika timova, ali to bi trebalo da bude trivijalija.

Link to comment

 

Prilično sam iznenađen cenom, Forbes je cenio Billse na ispod 1B, a Dolphinsi su pre par godina prodati za 1,1B sa sve stadionom.

 

 

To je bilo prije novog TV deala.

Link to comment

Svaki dan naučiš nešto novo. Nisam znao da pre početka utakmice kad kažeš "defer",drugi tim mora da kaže da će da receive na početku tekme. Zato što ako kažu kickoff,ti imaš receive i na početku prvog i na početku drugog poluvremena :D Texas to upravio uradio protiv UCLA-a 

Link to comment

Svaki dan naučiš nešto novo. Nisam znao da pre početka utakmice kad kažeš "defer",drugi tim mora da kaže da će da receive na početku tekme. Zato što ako kažu kickoff,ti imaš receive i na početku prvog i na početku drugog poluvremena :D Texas to upravio uradio protiv UCLA-a 

 

treneri to rade ako su u pitanju vremenske okolnosti, kako bi recimo bili sigurni da će imati vetar u leđa u poslednjoj četvrtini. 

a imaš i bil beličika, koji uvek odlaže odluku za drugo poluvreme, verovatno iz sujeverja.

Link to comment

treneri to rade ako su u pitanju vremenske okolnosti, kako bi recimo bili sigurni da će imati vetar u leđa u poslednjoj četvrtini. 

a imaš i bil beličika, koji uvek odlaže odluku za drugo poluvreme, verovatno iz sujeverja.

 

kontam to,nego ovo mi neverovatno. nisam uopšte znao da je moguće da imaš loptu u suštini na početku oba poluvremena. kažu da se i north carolina sjebala prošle godine tako,znači nije baš da se desi jednom u 20 godina.

Link to comment

Vilijamsa u Bilsima ko Vilotica onomad, izmedju 16 i 160.Gledljiv mec, iako je samo golova i svi oni ( golovi ) jesu na jednoj strani.Bafalu skroz dobra DL, ova desna strana Kajl Vilijams&Hjuz istaknutija, Tanehil je popio tri seka ( jer, izmedju ostalog, jeste prespore glave ), a pos'o napada zavrsava mladjani drug Semi Votkins.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...