Jump to content
IGNORED

NFL 2014


freakns

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • James Marshall

    101

  • Frank Pembleton

    99

  • teacher

    98

  • Prospero

    98

who the fuck je johnny manziel i zasto svi na twitteru o njemu pricaju? nemojte samo da mi kazete da je ponovo neki dzizas uorsipr koga su overhajpovali pa sada placu kada pada na draftu.

Link to comment

ne, ali nije bitno koga pratis, svi seru o tome.nije ni 16.pik a ocekivali da ce biti prvi (barem ovi koji tvituju)?! nadam se da ce biti dobar propovednik u nekoj mega-crkvi u oklahomi.

Link to comment

Nama došao Ha Ha...Realno kada je bio slobodan nije bilo mnogo mozganja !

 

Послато са WЦ шоље усинг БВК

Link to comment

Buffalo se vrlo rano potrudio da bude najgori tim na draftu :D

mi Evansa, ocekivano... da li ce biti dobro, videcemo

 

 

Nama došao Ha Ha...Realno kada je bio slobodan nije bilo mnogo mozganja !

Послато са WЦ шоље усинг БВК

pa to kada su DJetsi pogresili dok su gledali spiskove! ja ne znam kojom carolijom je Pryor bio ispred Clinton-Dixa

Link to comment

watkins se smatra najboljim wr-om na draftu, realno nemam pojma kako će to ispasti za nas. očekujem da će stevie johnson na chop-chop listu.

 

 

khalil mack je dobar LB, ima 2 odlične sezone iza sebe s tim da je u bitnijim utakmicama nestajao u akciji :). očekivano visok pick za njega

 

 

inače, prespavao sam... :(

 

 

edit: err, blake bortles 3rd overall, wtf. jaguarsi su pun rupa, čto nisu išli BPA, svejedno im je...

 

edit2: očekujem da će menziel imati neke super hype flash utakmice, a onda će ga neki olb razvaliti dok bude trčao i to će biti to.

Link to comment

ma Johnny Football ce da bude bust... lepo je to sto on trckara unaokolo, ali u NFL i dalje igraju QB koji znaju da bace loptu. bolji je od Tebowa, ali prva runda je prerano za njega

 

a Jagsima je trebao QB. da li su uzeli najboljeg ne znam, ali navodno Bortles ima biggest ceiling, pa je zato uzet tako rano.

 

sto se vas tice, Watkins jeste best WR, ali covek nije megatron, a vi ste za njega dali 9. pik ove godine, 1st rounder i 4th roundera sledece. puno brate, bas puno

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...