Jump to content
IGNORED

Iron Maiden + Ghost (17.06) loženje


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    41

  • Аврам Гојић

    34

  • Прслин

    11

  • Ariel

    10

Jao ko mi kaze. Navijas za Tampu i Cubse. Ovi prvi i imaju skoriji trofej, a Cubsi, mozda i uzmu titulu, nakon jos sto godina. :lolol:

 

Sve pobrojano manje-vise slusam, no Ghost deluje previse "popasto", za moj ukus. Mozda sam nasao nesretnu formulaciju, ali to je bila prva asocijacija, kada sam ih cuo.

pa to je bre super! navijati za Cubse je kao navijati za Radnicki iz Nisa i pricati o tome kako si pre 700 godina igrao polufinale nekog nebitnog kupa u Jevropi, to ima svoju draz, toliko si bedan da je to do jaja! navijati za OFK Beograd nema nikakvu draz :P

 

 

nego, da se manemo OFK Beograda

https://www.youtube.com/watch?v=BBtLMLQfiRo

im waiting in my cold cell, when the bell begins to chime

reflecting on my past life, and it doesnt have much time

cause at 5 o'clock they take to the gallows pole,

the sands of time for me are running low

 

sto se mene tice, Dickinson moze da dodje, izgovori ovo, i zavrsi s koncertom (Murray, Smith, Nicko i Harris neka odsviraju rif na Fear of the Dark, Gers ne mora ni da dolazi), i ja cu opet biti presrecan...

Link to comment

ja se sve nadam da će početi s Year Zero, nekako mi je ubica stvar za otvaranje

 

 

 

doduše, jebote, još uvek nisam ni kupio kartu, ne znam ni da li ima još  :isuse:

Link to comment

biće karata do poslednjeg dana. moja pretpostavka je da će fan pit otići negde 30 dana pred koncert, i da će, iz marketinških razloga, objaviti oko 2 nedelje pred koncert informaciju o proširenju kapaciteta.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...