Jump to content
IGNORED

Iron Maiden + Ghost (17.06) loženje


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    41

  • Аврам Гојић

    34

  • Прслин

    11

  • Ariel

    10

Trebalo je juče da imam neku intervenciju u bolnici + nekoliko dana mirovanja i u skladu s tim nisam kupila karte.

U bolnici me pomerili za oktobar.

Samo dumreš!

 

On the plus side: sve čujem u stanu, piči proba već neko vreme.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Moram da priznam da mi nije takav dojam. Mislim, ovo mi je treći put, valjda ne mogu da dotaknem isto stanje euforije, ali...

 

Prvo, zvuk, nisam oduševljen, nije imao tu moć i groove za 1 maiden. Drugo, 2 puta su se tako raspali da je to bilo smešno, wasted years i početak i kraj i još jedna stvar.. Dobro, dešava se svima i to su super stvari za nas koji kao imamo neke bendove i prolazimo kroz isto, sad kad mi neko kaže nešto, ja kažem, raspadali se i metallica i maiden u Beogradu...

 

Ne želim da kažem da je svirka bila loša, sve je to super umiveno i uigrano, ali moram da priznam da mi na momente deluje pozerski i možda previše uigrano, kao da fali malo spontanosti, ali opet, milina ih je gledati kako špartaju binom ovako matore, pogotovo Harisa <3... Scena je brutalno dobro izgledala, slike iza su jebanje mame, kao i svaka inkarnacija Edija...

 

Sve u svemu, bilo je dobro, možda malo više od "dobro", ali nije mi bilo ludilo, vrh brate, jebanje mame i ostali narodni superlativi... Možda nije do njih, logično je da nas neke stvari godinama i ponavljanjima manje oduševljavaju mada i inače Maidene manje slušam poslednjih godina, više nekako slušam Metallicu <3.

I onaj ghost, onako obučen, nisam mogao da se odlučim da li su mi smešni ili super cool onako nafrakani, mislim da su mi više bili simpatični nekako :)

Link to comment

Baš htedoh da pitam za te santaniste.

Jer i svirkaju štagod?

Jer se horski chant-alo "Belzebub, Lucifer.." i to?

Jer bijo Turnbull?

 

Ništa ne znam!

Link to comment

Baš htedoh da pitam za te santaniste.

Jer i svirkaju štagod?

Jer se horski chant-alo "Belzebub, Lucifer.." i to?

Jer bijo Turnbull?

 

Ništa ne znam!

Turnbull je javno čitao komunistički manifest unatrag...

 

On topic, za ove koji su bili dajte još koju rečenicu... Nije da ne verujem Razumnom, ali on je hejter.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Turnbull je javno čitao komunistički manifest unatrag...

 

 

Id u peršun, tolko sam se smejo da sam sleteo s puta.

 

Sent from Urgentni centar using preostali prsti

Link to comment

Turnbull je javno čitao komunistički manifest unatrag...

 

 

Ovo bih zapravo volela da dozivim, ali da bude obucen kao pevac Ghost-a ili vec neki slican dramatican autfit :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...