Jump to content
IGNORED

The Nemanjićs


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    84

  • hefaca

    56

  • James Marshall

    51

  • kud u maglu Simoviću

    41

2 hours ago, Ayatollah said:

Ali, borba za slobodu srpskog naroda i srpskih zemalja u sred najgoreg feudalizma u 12. veku, kada 99% stanovništva nije imalo apsolutno nikakvu nacionalnu svest. 

Nemanja koji ide da se sastane sa braćom sa 3 čoveka u pratnji...lupa na vrata zamka kao na seosku kapiju... pa tu trojicu ostave napolju kao izbacivači maloletnika koji hoće da uđe u klub...

Nemanja koji šalje sinove iz sred bitke, kao da kad ja šaljem sinove na spavanje (ajde vi sada brzo do Zvečana), bez bilo kakve pratnje, a dečaci od desetak godina, plot armour jebiga...

Sebri koji skandiraju Nemanji kao na fudbalskoj utakmici, sa sve podignutim rukama u vis...

 

Da ne pišem više, kakvi transferi blama, ne zna se koji je crnji i gori...

 

Ово си на часовима марксизма научио.

Link to comment

Radiš li ti vasiću išta u životu osim što juriš protivnike svekolikog srpstva i sasecaš ih britkim onelinerima (šala, neduhovitijeg kvazisrbina od tebe nisam upoznao)?

 

Predvidljiv si, patetičan i bedan. Otkriću ti tajnu..tvoja zasluga i razlog za ponos što si rođen kao Srbin, a ne kao Madagaskarac teži nuli. Suženiji um od tvog (a šatro intelektualnog) nisam upoznao.

Link to comment

Ja i dalje ne umem da objasnim sebi kasting.

Jedino ako ne misle da se fokusiraju na neke druge vladare pa im je Nelević ko Šon BIn ali je i to greota pošto je imalo mesa da se Stefanu Nemanji posveti makar jedna sezona.

Ali Miki Krstovic i onaj nesretni Sultanovic su me potpuno pobedili.

Link to comment

bar da su ga uradili kao kosovski boj, makar tako nekako, pa bi se provukli, iako bi bilo sprdnje svakako, nego ovo jedno ništa, ali baš ništa, kao da je događaj iz istorije filipinaca, zaboe me za dešavanja na ekranu... ova glava mnogo priča.... zakinjem se ovim ljebom i vinom, sutra ću na kosovu ubiti murata...  zar brata, bajazite, brat je svetinja! pa i ja sam brat, i ja sam svetinja!... bar da su imali ovako genijalne hoivudske dijaloge, pa da se uspešno zezaš i parodiraš, a ovi bre ništa, nit epoha, nit glumci, nit drama, pa čak ni dijalozi. ništa. ni-šta.

 

kao one dramatizacije sa historija, i to one loše.

Edited by MocaVukotic
Link to comment

Ali ona scena borbe,pa i mali fudbal da su igrali bili bi bar zadihani, ovako iz klanice ni kap krvi na rukama. 

 

Tesko sranje, ali tesko. 

Edited by SDSG
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...