Jump to content
IGNORED

The Nemanjićs


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    84

  • hefaca

    56

  • James Marshall

    51

  • kud u maglu Simoviću

    41

i djurdjevdan i oslobadjanje i ujedinjenje srpskih zemalja i svi smo rod samo eto oko vlasti se svadjali i molitva ti napravi merdevine i nema jacih od nas i sve to i jos mnogo toga drugog u sat vremena, a evo i ondasnjih ambasadora :ziga:

Link to comment
Ziv nisam da vidim rejting ovog,ne znam kako bih ga nazvao, bizarnog uratka...
 
Mada 31.12. na rts-u u 20.00 reklame same da emituju pa bi bila rekordna gledanost

Pa to ovaj termin nije relevantan...
Što naravno neće sprečiti magove da mašu ciframa...
Link to comment

Imaće i ovo svoju publiku ali realno nema ni drame ni slojevitih likova. E da je bar ko u Sulejmanu-

 

Moglo se ovo spasiti da se miksuje sa nekom naracijom pa da ide ko obrazovni, dokumentarni školski šta znam, tu bi izgledala ko sasvim solidna produkcija

Link to comment

U onoj jednoj sceni kad Nemanja deklamuje nekakav poziv u rat...ladno mlatara rukom i viče "u pobedu" imitirajući Vučića...stekao sam takav dojam...bem ti fašizam u kojem živim

Link to comment

Ali, borba za slobodu srpskog naroda i srpskih zemalja u sred najgoreg feudalizma u 12. veku, kada 99% stanovništva nije imalo apsolutno nikakvu nacionalnu svest. 

Nemanja koji ide da se sastane sa braćom sa 3 čoveka u pratnji...lupa na vrata zamka kao na seosku kapiju... pa tu trojicu ostave napolju kao izbacivači maloletnika koji hoće da uđe u klub...

Nemanja koji šalje sinove iz sred bitke, kao da kad ja šaljem sinove na spavanje (ajde vi sada brzo do Zvečana), bez bilo kakve pratnje, a dečaci od desetak godina, plot armour jebiga...

Sebri koji skandiraju Nemanji kao na fudbalskoj utakmici, sa sve podignutim rukama u vis...

 

Da ne pišem više, kakvi transferi blama, ne zna se koji je crnji i gori...

 

Edited by Ayatollah
Link to comment
18 minutes ago, Frank Pembleton said:

Da su uzeli neku decu iz unutrašnjosti da bar jačim naglaskom, simuliraju epohu...


...shiit has hit the fan....

 

imam insajdersku informaciju da su deca dobijala po 5000 eura za ovo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...