Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

ja kreno da smaram da pomere termin za kasnije

 

po meni ovo ranoranjivanje od 7 ima smisla samo sa FM. 

 

da krenu od 8-11 bili bi daleko pristupačniji. slušaniji u kancelarijama, ljudi ne bi trošili mobilni internet...

Edited by Ravanelli
Link to comment

Poslednje dve nedelje su iskidali za sve pare. Totalno opušteni, tek da nas podsete kako je lako biti normalan, a ne sjeban u glavu kao boranija u zavisnim medijima.

 

Ali apsolutni hajlajt - 'Jorgovanka Pepeljuga?! Pa kakve su onda Pepeljugine sestre?'

Link to comment

ja kreno da smaram da pomere termin za kasnije

 

po meni ovo ranoranjivanje od 7 ima smisla samo sa FM. 

 

da krenu od 8-11 bili bi daleko pristupačniji. slušaniji u kancelarijama, ljudi ne bi trošili mobilni internet...

nama ne odgovara kasnije, moramo slushati pre shkole bar malo -_-

Link to comment

Ne odgovara ni meni. Ustajem u šest, sat vremena slušam podcast od juče, pa se u sedam prebacujem na live.

 

Malo su i sami krivi za ovaj pad kinte (cca 7.5% u odnosu na prošli mesec). Moraju svakog dvaespetog npr. da iziđu sa novom plakatom™ i naprave je share-abilnom, da podsećaju ljude. Nije sramota, dapače, ovo je fenomen, da opstaju već par meseci.

 

Treba gledati od čega se živi, inače ostadosmo jopet na bajatom SoundCloud - u.

Link to comment

dobro, januar je svakako dug i siromasan mesec. 

idemo dalje.

meni je okej i kampanja za 100 dinara, nijedan novac nije mali ako nas ima puno. 

 

ta granica je i dobra i losa. sad ce ljudi opet da gruvaju dok se ne dobaci do dve iljade, a kad se granica predje, onda oni koji su i hteli da daju odustanu, u fazonu ma sta ima da se drndam,  ne moram, vec imaju dovoljno. 

nadam se da ima i na dinarskom racunu.

a super su mi oni koji im daju kintu kad ih prepoznaju na ulici  :lolol:

Link to comment

Šmajser ne zna cenu jaja. Bože daj mi da ne znam cenu jaja.

 

sto bi znao, ne kupuje jaja. pricao je vise puta kroz godine da kad mu se jedu jaja, ode u kafanu na dorucak. konzistentan je :)

Link to comment

Ne odgovara ni meni. Ustajem u šest, sat vremena slušam podcast od juče, pa se u sedam prebacujem na live.

 

Malo su i sami krivi za ovaj pad kinte (cca 7.5% u odnosu na prošli mesec). Moraju svakog dvaespetog npr. da iziđu sa novom plakatom™ i naprave je share-abilnom, da podsećaju ljude. Nije sramota, dapače, ovo je fenomen, da opstaju već par meseci.

 

Treba gledati od čega se živi, inače ostadosmo jopet na bajatom SoundCloud - u.

tako je. meni je najvishe odgovaralo da mi dirinche od 6-10, kao na devedeset dvojici beshe bilo. dustanem, da operemim djecu, ispratim djecu i sve i stignem na djetset posle devet. i onda potkaz popodne, kako spada -_-

 

tako zivi radan chovek, a ne ovi svileni od 10 :D

Edited by gospa buba
Link to comment

krenula odjutros kampanjski da slušam ovonedeljnu daškomlađariju - firma toka svesti rula, i ono daškovo čudo s ovcom isto. umrla :lolol:

(epizoda od ponedeonika)

Edited by Joshua
Link to comment

krenula odjutros kampanjski da slušam ovonedeljnu daškomlađariju - firma toka svesti rula, i ono daškovo čudo s ovcom isto. umrla :lolol:

(epizoda od ponedeonika)

duzna sam sve od ove nedelje :O

 

moram da kupim slushalice za preduzece, necu postici :lolol:

Link to comment

ja sam posle ponedeoničke morala da se zaustavim zbogradi koječega, al slušaj obavezno. ima i deo o materama kojima je sve "mogla sam za to kupiti 20 jaja" preskupo, slika i prilika valjda svih nas :D

a slušalice su u svakom preduzeću ionako psihosomatski neophodne, bez obzira na radijske preference...  ^_^

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...