Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

sto je bilo smesno danas uplata dzordza sorosa u vojvodjaskoj za kurve. 

 

aj spaj vid maj litl aj da je to bila buba  :lolol:

nisam ja .

 

tj ne "nisam ja" nego nisam ja majkemi. tj stvarno nisam :)

Link to comment
  • 4 weeks later...

Obilazim povremeno Patreon, drže se mladci dosta solidno - opet su probili 2k USD, nakon što su par sedmica bili na hiljadu devetsto i nešto. Ristepak.

 

I dalje su mi zabavni :)  muzika odlična.

Link to comment

nije mi jasan princip patreona. do zadnjeg dana u mesecu je preko 2000 sa oko 390 uplatilaca, a onda u prvih par dana padne na oko 360, i kinta na oko 1900. i sad raste... jel to ljudi drze obecanje, pa kad krene naplata otkazu?

nadam se da ih pune i u vojvodjanskoj za kurve. 

 

volim daska i mladju. zivot bi mi bio znacajno sivlji da njih nema.

Link to comment

Moguće je da neki nemaju dovoljno novaca na tim debitnim internet karticama oko prvog, pa ne uspe naplata... to i jeste najbolji test "patreona", da li će se novci skinuti ili jok. Pojma nemam.

 

Jel mi se čini, ili imaju neke prave reklame u programu sada, za nekog internet provajdera? Ili je opet zajebancija?

 

Ona teta koja najavljuje tačno vreme je baš ubola intonaciju i stil :)

Link to comment

dobro im je ovo što vuku već par nedelja sa bebanom i tomom hardijem :D

 

inače ovo je dalkeo najbolje od svih inkarnacija koje su imali jer puštaju svoju muziku, pa onda ima i razgovora oko toga. po meni i dalje previše politike, al vidim prija ljudima.

Edited by Ravanelli
Link to comment

inače ovo je dalkeo najbolje od svih inkarnacija koje su imali jer puštaju svoju muziku, pa onda ima i razgovora oko toga

 

lol

 

srećom ima i podkast bez muzike.

 

Meni je ok čitanje novina. i komentarisanje vesti.

Link to comment

Kad slušam podkaz, taj je bez muzike. Soundcloud je kudikamo komforniji za takvo šta. Ujutro od sedam ide preko TuneIn radio app. Skroz sam se uštosio :)  i bolji mi je TuneIn nego ona Oradio app, to je bio launcher za VLC, kojeg baš ne volem mnogo.

 

FM talasi se ionako ukidaju: https://www.theguardian.com/world/2017/jan/11/norway-begins-switching-off-analogue-radio

 

Daško&Mlađo su već budućnos!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...