Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

bio Dasko juce na Zmajevcu sa nekom ,,drugaricom,,

 

bogte odes na Frusku Goru u prirodu kad ono tamo Dasko,spopali ga planinari grupno,slikanje i autogram..na drugoj klupi se neke balerine/modne blogerke slikaju gole i u aljinama na snegu i stolovima..svega..show kao takav..

 

 

ja slusam podkast sa muzikom,trenutno od cetvrtka 22.12..uvek tako kasnim po 20 dana

Edited by ivy
Link to comment

Dobro bila je bolja muzika kad su mogli da biraju iz komplet baze b92, rtv ili bilo kog pravog radija, svejedno. Sad su malo skučeni svojom muzikom pa se često ponavljaju, ali može da se sluša. Osim kad ulete zabranjeno pušenje i plavi orkestar bez upozorenja

Link to comment

kad god neko krene da kenja o balkanu ispričam mu true story da sam jednom cca 10 dana umirao od gripa i nakon svih farmaceutskih i bapskih sranja koja sam probao pustim 2 albuma balkana zaredom i naravno sve vreme se kočio ponajviše na ovo

 

 

kad je cd stao stao i ja na noge ne baš ko dren ali sasvim ok s obzirom na obe noge u grobu dva sata ranije :fantom:

Link to comment

Dobro bila je bolja muzika kad su mogli da biraju iz komplet baze b92, rtv ili bilo kog pravog radija, svejedno. Sad su malo skučeni svojom muzikom pa se često ponavljaju, ali može da se sluša. Osim kad ulete zabranjeno pušenje i plavi orkestar bez upozorenja

 

Imaju oni soldnu bazu izgleda al ako imaš više od 11 godina a slušaš šta znam Springstina, Br.Adamsa, Grindej...jebga nije lepo zajebavati mučeni Amadeus Band. Al ajd bolji su mi od Dareta i Mareta.

 

 

kad je cd stao stao

 

Pravi znalci slušaj Balkan samo sa kasete.

 

 

Link to comment

Dobro bila je bolja muzika kad su mogli da biraju iz komplet baze b92, rtv ili bilo kog pravog radija, svejedno. Sad su malo skučeni svojom muzikom pa se često ponavljaju, ali može da se sluša. Osim kad ulete zabranjeno pušenje i plavi orkestar bez upozorenja

U da, na b92 je na pocetku bila bolja mjuza. Jako dobro su se razumeli sa muzickim urednikom. Poslali su mu spisak bendova i onda je ovaj sastavljao.

As i Oradio su bili bulja sa mjuzom

Edited by Ravanelli
Link to comment

kad god neko krene da kenja o balkanu ispričam mu true story da sam jednom cca 10 dana umirao od gripa i nakon svih farmaceutskih i bapskih sranja koja sam probao pustim 2 albuma balkana zaredom i naravno sve vreme se kočio ponajviše na ovo

kad je cd stao stao i ja na noge ne baš ko dren ali sasvim ok s obzirom na obe noge u grobu dva sata ranije :fantom:

 

ovo je neka nova grana muzike. suicide rock.

majka na tuđoj njivi od 6 do 6, sretni dani siromaštva, tatini tvrdi medenjaci...

 

primetno je da je marmelada i ovde prisutna.

Link to comment

primetno je da je marmelada i ovde prisutna.

 

da ali samo u dve nije opsesija ko malost i starost eo vid ovo iz nekih 20 različitih pesama

 

male sobe na kraju grada

malo običnih stvari

dani siromaštva u maloj baraci

u malom iznajmljenom stanu

pred kućom jabuka mala

svečanost u našoj maloj firmi

u maloj kafani u rupi kod anđe

minimalac svakog prvog mala firma šta će sutra biti

 

moj stari već godinama

navrati opet na stare adrese

grle i ljube staru pevaljku

sretnem starog prijatelja na ulici

neke stare naše običaje davne

da ostarim uz moje drugare

drugi je ostao stari

starački pogled po kantama za smeće luta

pogledam to su likovi stari

 

 

suicide rock

 

+1

odlična kovanica koristit ću :fantom:

 

https://www.youtube.com/watch?v=wxbapprupxo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...