Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

pa sugerisano mi je da sam demode i da treba da se nauchim na nove tehnologije. shto je to vuklo serpice po sokaku dok sam ja bila zvezda nove tehnologije, to nishta ^_^

Link to comment

Zvalo me iz komercijalne banke i obavestilo da je juče u 18h pokušana naplata sa sajta koji su oni kao banka blokirali.

Žena valjda misli da sam neki perverznjak, dala mi savet da nađem neki drugi sajt, što je zvučalo kao savet da se unormalim :lolol:

 

Tako da plus 1 za ova dva posta iznad.

Mene juče isto iz Sosijetea, ja mislio hakovali mi karticu i blokirao je. Sad čekam novi pin.
Link to comment

danska mi uzela porez na pledge <_<

moram da priznam da sam imao dilemu da li da podrzim ovaj projekat koja je jutros otklonjena. zeleo sam sa nekim da popricam na ovu temu pa sam se morao konsultuovati sa osobom cije misljenje u ovoj oblasti mnogo cenim i sad mi je zao sto to nisam ucinio par nedelja ranije. ne zamerite.

prva reakcija mi je bila da ne valja sto su krenuli u ovaj projekat sami. delovalo mi je pomalo pretenciozno traziti finansijsku podrsku za radio show a ne za radio stanicu (kad govorim o radiju mislim na internet radio). potom mi je bila cudna podrska nekih ljudi, pitao sam se zapravo da li oni podrzavaju D&M ili ideju da se stvori kvalitetan program koji ce finansirati sami slusaoci uz cilj stvaranja povoljne situacije za buducnost internet radija kod nas.

hocu da kazem da uspeh ovog projekta budi nadu da ce ovaj pozitivni rezultat konacno zainteresovati agencije za internet brojke pa samim tim i da se pocne stvarati biznis od internet radija kod nas.

stoga puna podrska od mene.

Edited by maheem
Link to comment

Trajni nalog? verovatno, ali D&M moraju da imaju neki dinarski račun, negde. Za sada nemaju, pa dok to ne skontaju (verujem da razmatraju zakonske mogućnosti i porez, pošto će SNS drugari jedva čekati da ih nagaze zbog ovoga, pa ne žure), ništa od toga. Obećaše da će se oglasiti tim povodom. Uostalom, preveliki je luksuz nemati normalan dinarski račun.

 

That being said, ne znam kako se porez reguliše kad se operiše preko ovih PejPalova...

Link to comment

Leglo konačno preko 2K, sad nema više opravdanja što ne počinju  :mad:

 

danas će dobiti kompjuter. ako ne krenu od ponedeljka onda su stvarno najgori   :fur:

Edited by Ravanelli
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...