Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

neće za još 10 dana. a to što sam platio da slušam ceo mesec a dobiću samo pola, to nikom ništa, a ti daško, što lurkuješ u sutonu tihom?  :fantom:

Edited by Ravanelli
Link to comment

Šta to bi, šta se dešava?

 

 

Oh, kako je teško poslovati modernim sredstvima kad iz Srbije si... 

Oh, kako je teško poslovati i nemodernim sredstvima, iz istog razloga.
Oh, kako je sve teško i napravljeno da popizdiš i odustaneš!

NARAVNO DA NEĆEMO ODUSTATI! Radimo, radimo...

Link to comment

neće za još 10 dana. a to što sam platio da slušam ceo mesec a dobiću samo pola, to nikom ništa, a ti daško, što lurkuješ u sutonu tihom?  :fantom:

ne vredi - moraće bar za 2-3 emisije da se penju nadrvo. il nakrov. ne može ovo tek tako da prođe.  -_-

Link to comment

Banke su odvratne kad dođe do kursa. Moja je verovatno još gora :(  a upravo su mi naplatili proviziju od 60 dinara na uplatu od 500, nisam ni obratio pažnju. 

 

Krepale sve dabogda.

Link to comment

apdejt sa fba

 

IZGOVOR #3

Dragi naši,
Presek stanja u kompaniji Stick & Rope za ovu nedelju...

Konačno Patreon uplatio svu lovu na našeg Peja Pala (da se kao zvanični moto Srbije uzme High Risk Territory - prevesti samo na latinski, da zvuči nadrkano).
Ali, nije to razlog što nas još nema u web-etru. Oprema i sve tehnikalije su rešene pre skoro 10 dana ali pitanje prostora nije. Kao ljudi koji jako teško uče na greškama, opet smo hteli da sve bude po proceduri i zakonu, tako da sad čekamo da se Javno Preduzeće smiluje i dodeli nam šup... prostoriju koju smo bezecovali. Kad se to desi, treba nam par dana da je privedemo k nameni i prikopčamo se... Ne znamo šta drugo da kažemo osim: Dajemo sve od sebe da što pre krenemo i sve što je do nas smo uradili. I beskrajno hvala svima koji ginu sa nama ovih nedelja!

Al dobili smo svako po kantu onog najboljeg nugata na svetu, iz Italije pa smo maaaalo manje nervozni.

Još maaalko!
Daško i Mlađa

i ako kibicuju, cirka moto: locus magnae procellae  ^_^

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...