Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

to zickanje za komp kako nas je obavestio ravaneli, ako bismo ga uopste nazvali zickanjem, je u krugu daskovih i mladjinih prijatelja i nije poziv slusaocima. ja ko obican fan i ne prijatelj daska i mladje nigde ga nisam videla osim ovde.  

 

bezgresni su :)

 

 

@ stoka  oni da oce da se prodaju, postigli bi vecu cenu od tih 2000 dolara.

Edited by darling
Link to comment

Meni ovo žickanje za komp malo trulo, sve ostalo ok

Čak i da žickaju šire od užeg kruga, što je problem ako neko ima i hoće da pomogne? Što da kupuju ako neko hoće da im da? Plus, svi znamo gde i kome pare mahom idu kada ovde kupiš komp
Link to comment

Pa ne znam, trulo mi. Ajde da iskoristimo momenat da se ogrebemo o komp, vidiš da se raja primila. Garantujem da neko od njih dvojice ima komp koji bi im radio posao.

Ako neko hoće da da od sebe i od srca super, ovo traženje mi bezveze.

Edited by James Marshall
Link to comment

i da traje barem 4-5 sati  :fantom:

i nadrvo da ih penjemo :lolol:

 

na kraju ce sve stvarno zavrshiti sa emitovanjem po kucama -_-

 

Reward je da ti dobijes nesto od njih i to mozes tek kada si se pledgovao.

Ali su napisali da nece biti jos rewardova vec ce najveci donatori moci da ostvare seksualnu zelju po izboru nad autorima.

 

ja se odjavljujem odmah iz te oblasti :lolol:

 

kreteni :p

Link to comment

Ne bi ja ništa segsualno, možda eventualno samo sredom, kad dođe profesionalac :P

 

Jbo ih Patreon, meni je to odlična fora i jako jednostavno (pledge mislim, plus paypal koji se našteka na redovan mesečni iznos, pa sve radi samo), ali mislim da bi uzeli bar još 30% više ako bi objavili neki glupavi žiro račun. E sad, oko poreza, to ne znam kako bi išlo.

 

Koliko sad vidim, od (trenutno) ukupno 249 "patrons", pledge od 5+ dolarjev je odabralo 194 osoba, što je ipak fini "recurring" prihod.

Link to comment

Meni ovo žickanje za komp malo trulo, sve ostalo ok

To nek ide meni na dusu. Nijesu oni trazili

Tako da bi mogao prestati sa ovim jadnikovanjem

 

E serem ti se u forum, kako sve mora da se unizi i da se nadje dlaka

Edited by Ravanelli
Link to comment

Ne bi ja ništa segsualno, možda eventualno samo sredom, kad dođe profesionalac :P

 

Jbo ih Patreon, meni je to odlična fora i jako jednostavno (pledge mislim, plus paypal koji se našteka na redovan mesečni iznos, pa sve radi samo), ali mislim da bi uzeli bar još 30% više ako bi objavili neki glupavi žiro račun. E sad, oko poreza, to ne znam kako bi išlo.

 

Koliko sad vidim, od (trenutno) ukupno 249 "patrons", pledge od 5+ dolarjev je odabralo 194 osoba, što je ipak fini "recurring" prihod.

Ma da to mesečno je zapravo suština, pravo merilo, znam jer imam jedan "trajni nalog" za jedan drugi web radio ;)
Link to comment

Meni ovo žickanje za komp malo trulo, sve ostalo ok

nije zickanje za komp, treba im odredjena tehnika da dobiju prepoznatljiv kvalitet zvuka, veruj mi sasvim je opravdano

Link to comment

Simple-Internet-Radio-Setup-for-DJs.jpg

 

edit: naravno, ne treba im sve to odjednom, ali treba im nesto, tipa miksetica...ili zvucna karta, ili monitori, ili slusalice

Edited by Krošek
Link to comment

E serem ti se u forum, kako sve mora da se unizi i da se nadje dlaka

 

Srbija, brale.

 

Ne možemo ništa da izguramo zajedno i na neku inicijativu, filozofija 'boli me kurac, ima ko to da plati'.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...