Jump to content
IGNORED

Uzbudjilnik - pljuvačko-obožavateljski topić


giuseppe

Recommended Posts

Ne znam kako to ide sa ljudima koji prave podkaste, ali kad one silne budaletine sa tvitera i instagrama dobijaju pare od oglašivača za reklame, trebalo bi i ovde da bude tako nečeg.

Link to comment

Reward je da ti dobijes nesto od njih i to mozes tek kada si se pledgovao.

Ali su napisali da nece biti jos rewardova vec ce najveci donatori moci da ostvare seksualnu zelju po izboru nad autorima.

Sto se tice donacija znam jos ljudi koji ce dati.

 

Cestitam vam prvi javni, dobrovoljno finansirani, servis! :)

Edited by Ravanelli
Link to comment

kad si pomenuo ostvarenje seksualnih zelja, pojacacu donaciju. zasto da djuzepe bude nagradjen vise od mene :D

 

dasko i mladja su i bez ikakvh pritisaka uvek bili  "novi i svezi". to nikad nije imalo veze ni s radio stanicom, imenom emisije, uslovima u kojima su radili, platama, muzikom koju su ih prisiljavali da pustaju, nego su to jednostavno dva vanserijski talentovana i veoma vredna coveka od integriteta. njih dvojica sami samcijati 5 godina za redom svakog jebenog radnog dana pune tri sata inteligentnog radijskog programa. sad kad mi placamo, ocemo i vikendom  :lolol:

Edited by darling
Link to comment

kad si pomenuo ostvarenje seksualnih zelja, pojacacu donaciju. zasto da djuzepe bude nagradjen vise od mene :D

 

dasko i mladja su i bez ikakvh pritisaka uvek bili  "novi i svezi". to nikad nije imalo veze ni s radio stanicom, imenom emisije, uslovima u kojima su radili, platama, muzikom koju su ih prisiljavali da pustaju, nego su to jednostavno dva vanserijski talentovana i veoma vredna coveka od integriteta. njih dvojica sami samcijati 5 godina za redom svakog jebenog radnog dana pune tri sata inteligentnog radijskog programa. sad kad mi placamo, ocemo i vikendom  :lolol:

 

i da traje barem 4-5 sati  :fantom:

Link to comment

kazu "Kad budemo kupili opremu i skućili to sve . Kad krenemo da radimo i svaki dan svima bude super... To je prva nagrada sama po sebi." - prema tome kad se popuni crta, kupice opremu i skucice se i sou pocinje

Link to comment

ovako sam i ja ukapirala, i pledžovanje i exploitation posle  ^_^

Reward je da ti dobijes nesto od njih i to mozes tek kada si se pledgovao.
Ali su napisali da nece biti jos rewardova vec ce najveci donatori moci da ostvare seksualnu zelju po izboru nad autorima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...