Jump to content
IGNORED

mobitelska™ fotografija


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

Razumem te, u Italiji bi rasirili ves kao privremeni performans.
Bar neka korist, boje, miris... kad poduva vetar ne moraš da se bojiš da će ti neki kavez pasti na glavu.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • nisam ja

    313

  • mustang

    287

  • Gojko & Stojko

    238

  • Pontijak

    232

26 minutes ago, Lancia said:

Kako izgleda nocu taj sokak sa kavezima? Kul ideja da se oplemeni prostor.

Super fotka, narafski :)

Preko dana je lepši, nekoliko puta se uključuje pesma svih ptica koje su uključene u instalaciju (tu je permanentno od 2012., ovde imaju detalji o instalaciji sa još fotografija). Noću nema mnogo svetla, zgrada na mojoj fotki sa leve strane je Sydney Recitall Hall, ovdašnja verzija Kolarca, pa je živo pre i posle koncerata. Lep jep prostor, mogao bi da se iskoristi  bolje. U centru je, a čitav centar je do pre petnaest godina bio posle pet  popodne i za vikend mrtav, tek se poslednjih godina menja na bolje sa otvaranjem malih barova.

 

A ovde je članak iz Heralda o drvetu sa poslednje slike.

 

SaE

Link to comment
10 minutes ago, Gojko & Stojko said:

Preko dana je lepši, nekoliko puta se uključuje pesma svih ptica koje su uključene u instalaciju (tu je permanentno od 2012., ovde imaju detalji o instalaciji sa još fotografija). Noću nema mnogo svetla, zgrada na mojoj fotki sa leve strane je Sydney Recitall Hall, ovdašnja verzija Kolarca, pa je živo pre i posle koncerata. Lep jep prostor, mogao bi da se iskoristi  bolje. U centru je, a čitav centar je do pre petnaest godina bio posle pet  popodne i za vikend mrtav, tek se poslednjih godina menja na bolje sa otvaranjem malih barova.

 

A ovde je članak iz Heralda o drvetu sa poslednje slike.

 

SaE

E, hvala. Kroz indijeve i tvoje fotke se vidi da Oziji dosta daju da urbanoj sredini daju dusu.

Link to comment
4 hours ago, Lancia said:

Kako izgleda nocu taj sokak sa kavezima? Kul ideja da se guanom oplemeni prostor.

 

10 minutes ago, ivy said:

101241088_10223785520925459_678995363406

 

Kako si uopšte uspela da joj priđeš?

Link to comment

eeee sta da ti kazem,šunjam se  :)

 

 

salim se,to je malo lane,malecko od nekoliko dana ...valjda bi moglo u dlan da stane...u aprilu/maju ih ima  po celoj sumi,srna ih ostavi da bi otisla da jede i oni leze tako i ne mrdaju...samo je vazno ne dirati ih..

Link to comment
[mention=2764]dùda[/mention]
 
da,sisaju..srna ih ostavi u sumi dok ode da jede a oni tako leze i ne mrdaju
ne pojedu ih divlje svinje, kamile ili tištosi?

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...