February 4, 201412 yr Author Uh, pa mnogo je svedeno, daj još koji redak.Ali cenim da je u pitanju neki desničar - jesam li u pravu? Edited February 4, 201412 yr by Syme
February 4, 201412 yr ja oduvek glasam kao rob ideologije: za desnicu ne bih ni mrtva i u nju ubrajam i novog heroja radulovića. levica ne postoji i to je to.
February 4, 201412 yr Author Jbm li ga, Mira Marković? Koja se druga žena u našoj javnoj sferi tako jasno kod nas identifikuje kao levičarka. Edited February 4, 201412 yr by Syme
February 4, 201412 yr Nemaš pojma koliko mi je zabavno da čitam tvoja pogađanja, znajući čiji je tvit u pitanju.
February 4, 201412 yr Author :lolol:Evo ti još jedan pokušaj i prestajem da zabavljam - Biki Srbljanović?
Create an account or sign in to comment