Jump to content
IGNORED

Pogodite autora bez guglanja


Turnbull

Recommended Posts

Dakle propozicije su proste: ništa klasici, filozofi, istoričari, samo aktuelni citati naših savremenika. Molim one koji već znaju o kome se radi da ne kvare drugima ugođaj u pogađanju! Hvala!

Zašto se raspala Jugoslavija?- Zato što je međunarodna zajednica prestala da ima interes za veliku i jaku zemlju na Balkanu. Lokalne političke elite su bili vojni saučesnici interesa međunarodne zajednice.
Edited by Syme
Link to comment
  • Replies 407
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    140

  • bergasa19

    65

  • boshoku

    59

  • Dr Arslanagić

    27

:0.6:elem

Ljudi žive sve izoliraniji jedni od drugih. Današnje zapadno društvu pretvara čovjeka sve više u apsolutnog individualca, koji je teoretski slobodniji, a praktično sve usamljeniji i nesigurniji. Paradoks da ljudi nikada nisu raspolagali s više materijalnih sredstava, a da su sve depresivniji svjedoči kako nešto dubinski ne štima s današnjom zapadnom civilizacijom.
Link to comment

Hahaha, ali pazi, kad sam pre neki dan isto tako "zadao" Teofila, Oksi je rek'o da je Raspudić!Ima neka tajna veza!Ajde Simoviću! Zadaj nam zadatak!

Edited by Syme
Link to comment
ja sam jednom rekao na televiziji, pa je to izazvalo buru napada: „Sveti Sava je bio istorijska ličnost kojoj niko ne poriče zasluge, ali vi nemate dokaza da je Sveti Sava bio faraon kome treba zidati faraonsku grobnicu na Vračaru.“
@arbajtmanima nešto za tebe na predmetima obožavanja Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...