Jump to content
IGNORED

Oscar 2014


Ajant23

Lični favoriti  

31 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

iskreno mislim da je u njegovom slucaju sepurenje. harizma je negde zakopana, ili je prosto nema. mozda je izgubio kompas kada je postao popularan, i da ga je to na neki nacin ponelo. mozda on u sebi ima negde harizmu, ali od sujete ne moze da ispliva, ili je zakopana toliko duboko da je i on sam ne moze vise naci. ovim putem kojim ide sada, on je daleko, jako daleko od jeffa bridgesa. mozda mu sve to i nije bitno.

 

to... misim isto...... verovatno mi je bas zbog toga i antipatican toliko -- deluje mi fejk totalno

Link to comment
  • Replies 262
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MocaVukotic

    46

  • Lancia

    22

  • luba

    18

  • hoffnung

    17

Top Posters In This Topic

ja u stvari mislim da ima potrebnu harizmu (onu urođenu glumačku), samo mu jednostavno fale godine da to izađe lepo kako treba. još malo godina, ne puno. tu mu je prosto otežavajuća okolnost što je lep ko neki dečkić, a ima već ne znam kolko, stariji je od mene sigurno

Link to comment

stos mene tice - nema je..... preglumljuje/izgleda mi ko da siluje sopsteno glumljenje

ne znam, ako misliš na primer na skorsesea, mislim da mu je to bio deo glumačkog zadatka, mislim takav je film, svi preglumljuju bar malo.

Link to comment

uh, da.... doduse ne toliko, verovatno jer je doktor uvek bijo tu negde okolo... ali i tu je fakat svoju glumu nemilosrdno silovo

 

Ne das se pokolebati :D

 

Ja mislim da je bio onoliko over-the-top, koliko je QT to trazio od njega..

Link to comment

moca |

 

harizma je vise od pukog sarma. to je neko unutrasnje bice, povezano je usko sa nasom licnoscu, tj. osobinama, i kako se to reflektuje spolja. leonardo dicaprio je lep decko, i to niko ne osporava. ima isto godina kao i joaquin phoenix [39], ali pogledaj njegove filmove, tj. ove poslednje, kao sto je npr. 'the master [2012]' sposobnost glumljenja ja vidim u tome, da: kada bacis glumca u vatru, tj. das mu poveci zalogaj da zagrize, sazvace, proguta. ono sto je takodje bitno je, kako ce da ga svari. leonardo dicaprio sve to radi kako treba, ali ne ume da objasni sta je pojeo, da opise.

 

 

mustang |

 

 

linkin park ....

 

 

sta reci, a ne zaplakati.. 

 

 

 

Link to comment

Neko bi trebalo da javi Scorseseu, Spielbergu, Tarantinu, Luhrmanu i dr da ne daju Leu uloge koje ne moze da iznese jer nema harizmu...

Link to comment

Neko bi trebalo da javi Scorseseu, Spielbergu, Tarantinu, Luhrmanu i dr da ne daju Leu uloge koje ne moze da iznese jer nema harizmu...

 

 

zaboravljas namerno ili slucajno jednu ociglednu stvar, a to je da svi ti ljudi koje si naveo zele da zarade novac. ldc je zesce popularan.

Link to comment

Ima toliko drugih glumaca sa kojima mogu da zarade masne pare. Njima u svakom slucaju niko ne namece izbor. Bice da je nesto i do harizme..

Link to comment

For a reason! Ima ludačku harizmu!

 

Moca sere. Harizma ne podrazumeva samo neku izdrljanu facu i prekaljenu dušu. Leo ima oči ko neka divlja mačka i kad se nasmeje kao da zasija Sunce. A može i vrlo lako i poremećeno da izgleda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...