Jump to content
IGNORED

Snimci saobraćajnih situacija


Tale

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Mislim da nisam jedini koji ne zna o cemu se ovde stvarno prica. Pitanja su bila da li biciklista sme da se na raskrsnici prestroji u traku levo, ako hoce levo, i ako ne sme, zasto ne; drugo pitanje je bilo da li sme biciklista da obidje automobil parkiran tako da onemoguci prolaz, i ako ne sme, zasto ne sme. Bar ih ja tako vidim. Ne znam definitivan odgovor za Srbiju, zato sto se tu ni mrtav ne bih vozio kroz saobracaj, gde vozaci automobila seku pesake na pesackom kad skrecu na raskrsnici i jos se krste kako su pesaci neodgovorni i ne sklanjaju se od auta. Pitanje je dakle prakticno retoricko. Tu gde vozim, znam da je odgovor na oba pitanja pozitivan, i ne samo to, nego mogu u odredjenim uslovima da obidjem vozilo i sa desne strane, u najvecem broju slucajeva da vozim u kontra smeru kroz jednosmernu ulicu, kao i da naduvam do 1,6 promila i da opet smem legalno da ucestvujem u saobracaju :D.

 

sto se tice digresije, nemam vozacku.

 

 

de fakto nemam, jer Nemci ne priznaju srpske, sto doduse podrzavam, iako me jebe u nezdrav mozak.

 

 

 

jutros naleteh na ovu staru diskusiju, a sad i na sliku sa jedne dobro poznate raskrsnice - upravo su je malo sredili, pa se hvale. vratio bih se u holandiju samo zbog bicikala...

12019964_1031800246844256_10550531043043

Edited by chandra
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...