Jump to content
IGNORED

Australian Open 2014 - play by play


Ros

Recommended Posts

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    174

  • dùda

    71

  • freakns

    62

  • tsva

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mnogo filozofirate bez ikakve potrebe.Gazio ga je Vavrinka u prvom setu i na pocetku drugog, ovaj video da ne ide pa poceo sa foliranjem i prenemaganjem, onda kao malo vaskrsnuo i opet se raspao. 100% cista pobeda, s tim sto je trebao da uzme i treci set ali nema veze. Nece dzipsi uzeti ni Rolan Garos, gotov je.
:frust:vazi, dr. Zli.jebote, covek servira 120km na sat, kasnije u trecem povecao na 150, da bi presao 160 tek krajem cetvrtog... usput nije udario tri forhenda sa punim spinom... i Wawrinka koji nakon 10 godina i pokusavanja svega i svacega od strane celog ATP, odjednom primecuje da je prava taktika protiv Nadala zapravo napadati mu forhend, a ne bekend... nebitno sto Nadal izvodi forhend sa jakim spinom, izvijajuci ledja skroz u nazad, a bekend maltene samo rukama. to nije imalo nikakve veze...mogu da razumem da neko nekoga ne voli, ali da se poseravate po ocigledo povredjenom igracu, to je new low, cak i za internet proseravanje...ps. za one koje interesuje(ako ih je ostalo ovde, posto se na PPP nevidjeno prosirila mrznja prema Nadalu od polufinala RG prosle godine...), Rafa je nakon meca spanskim medijima izjavio da ne misli da je nista ozbiljno, vec blago istegnuce koje je osetio na zagrevanju, ali mu je zasmetalo tek pocetkom drugog seta kada mu je potpuno ukocilo ledja, i da ocekuje da nedelja/dve mirovanja sve dovede u normalu...
Link to comment

daj bre freakns nemoj ni ti sadapa već godinama i ptice na grani cvrkuću da nadal ne može da izgubi zdravmnogi mu po tom pitanju više ništa ne veruju, pa ako su danas i u krivu, sam je (zajedno sa tonijem) za to krivimali li i jedan deo sezone u kojoj se ne postavlja pitanje da li će nadal da igra i kakvo mu je stanje kolena ?dosadilo bre više

Link to comment
daj bre freakns nemoj ni ti sadapa već godinama i ptice na grani cvrkuću da nadal ne može da izgubi zdravmnogi mu po tom pitanju više ništa ne veruju, pa ako su danas i u krivu, sam je (zajedno sa tonijem) za to krivimali li i jedan deo sezone u kojoj se ne postavlja pitanje da li će nadal da igra i kakvo mu je stanje kolena ?dosadilo bre više
Otprilike... u jednom trenutku izgleda kao da će izdahnuti, u sledećem trči 100 na sat ili ona čuvena konferencija za štampu kad je završio pod stolom? Dok je bio odsutan 2012/2013 na svakih par nedelja su bile nove vesti, često kontradiktorne, sad će igrati, ipak neće igrati, a možda i hoće... dobrim delom je njegov tim sâm kriv za takvu reputaciju.
Link to comment

Meni je samo krivo sto sam imao osecaj da ce se desiti ovako nesto i da ce posle meca svi pricati ovo sto sad pricaju, a Vavrinka je kesa i dobio je samo zato sto ovaj nije mogao, gace mu se previse uvukle u dupe, trava bila previsoka i sta ti ja znam koja vec opravdanja u sportskom svetu postoje. Isto kao Brajant, on mi je najbolji primer za ovakva proseravanja, uvek kad nesto sjebe ide prica da igra povredjen. Zgazio ga Stanislav kao plitak potok i ovaj se folirao posle, ko da je problem servirati 120-150 kad si zdrav.

Link to comment
pa već godinama i ptice na grani cvrkuću da nadal ne može da izgubi zdrav
Pa to donekle i jeste tako, ali ne u smislu u kom ti mislis. Njegov tenis je u tolikoj meri fizicki da i najmanji problem prouzrokuje ono sto smo videli danas (a slicno je i kod Serene).Sto sve ne znaci da Stan nije 100% zasluzio ovaj GS, i to je samo tako zasluzio.
Link to comment
daj bre freakns nemoj ni ti sadapa već godinama i ptice na grani cvrkuću da nadal ne može da izgubi zdravmnogi mu po tom pitanju više ništa ne veruju, pa ako su danas i u krivu, sam je (zajedno sa tonijem) za to krivimali li i jedan deo sezone u kojoj se ne postavlja pitanje da li će nadal da igra i kakvo mu je stanje kolena ?dosadilo bre više
za razliku od npr Novaka koji nikada nije uzeo medical time out... pogotovo ne sa namerom da dekoncentrise protivnika!o Nadalovim povredama se prica pre i posle meca, za vreme meca covek ne folira.ima ona scena iz 2010 kada ga mole iz njegove loze da preda, ovaj im odgovara da je ovo 1/4finale GS i nece da preda... na kraju je ipak predao, jer ga je Tony naterao...ili kada je u finalu Rotterdama stajao na terenu, i izgubio 6-0 u trecem setu jer nije hteo da preda...da, Nadal je bas poznat po foliranju povreda tokom meceva.
Meni je samo krivo sto sam imao osecaj da ce se desiti ovako nesto i da ce posle meca svi pricati ovo sto sad pricaju, a Vavrinka je kesa i dobio je samo zato sto ovaj nije mogao, gace mu se previse uvukle u dupe, trava bila previsoka i sta ti ja znam koja vec opravdanja u sportskom svetu postoje. Isto kao Brajant, on mi je najbolji primer za ovakva proseravanja, uvek kad nesto sjebe ide prica da igra povredjen.Zgazio ga Stanislav kao plitak potok i ovaj se folirao posle, ko da je problem servirati 120-150 kad si zdrav.
prvo, covek se zove Stanislas, ne Stanislav... za takvog vrsnog poznavaoca tenisa, trebao bi ovo znati... drugo, niti jednog momenta nisam rekao da je Wawrinka uzeo AO i pobedio Nadala nezasluzeno, tako da ne znam odakle si ovo iskopao. sto se mene tice, covek je 100% zasluzio svoju titulu.a to da se Nadal proserava, evo ti kafa™. i tebi i dudi. mozete da je popijete dok slavite jer se igrac povredio.
Link to comment
Pa to donekle i jeste tako, ali ne u smislu u kom ti mislis. Njegov tenis je u tolikoj meri fizicki da i najmanji problem prouzrokuje ono sto smo videli danas (a slicno je i kod Serene).
nema veze kakav mu je tenis, činjenica je da se nakon svakog rafinog poraza negde provuče barem i najmanja vest kako rafa nije bio baš zdrav, bila je tu neka povreda, neko kolence, ma da.to je toliko nepoštovanje protivnika da nemam rečia da itekako može da izgubi zdrav zdravcat, videli smo 2011-te@freakns vrlo si nepristojanprvo, nigde nisam slavila rafin poraz, niti sam seirila i potpuno si nefer(ili misliš da naklon vavrinki znači slavljenje rafinog poraza. tj. da se ni njegovom protivniku ne sme čestitati)u postu koji si citirao sam čak rekla ''ako su danas u krivu'' i to u trećem licu jer ja ne spadam u te koji misle da je rafa danas foliraosamo sam htela da kažem da lje ljudima već previše te priče o njegovim povredamada li je on direktno za to kriv ili toni, tj. njegov štab, ne menja na stvari
mozete da je popijete dok slavite jer se igrac povredio
e zbilja nemam reči za ovo podmetanje, treba da te je sramota Edited by duda
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...