Jump to content
IGNORED

Australian Open 2014 - play by play


Ros

Recommended Posts

Wawrinka zasluzeno. :Hail:Red je bio da se i njemu sve poklopi. Cesto je pucao u egal mecevima, no protiv Djokovica se vratio u 5. setu, kada je izgledao izgubljen. Agassi je jednom rekao celu sustinu tenisa, da nije bitno kako odigras, vec samo da budes bolji od protivnika.Nadal je imao problema danas, desava se. Malo promene je dobro doslo.

Link to comment
  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    174

  • dùda

    71

  • freakns

    62

  • tsva

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da će Nadal imati sve više ovakvih problema.
I ja . NazalostI onda cak iako Novak osvoji RG, uvek ce stajati u vazduhu kako je to mogao samo kad se Nadal povredio itditd, kao za Federera
Link to comment

Zasto bi stajalo u vazduhu? Covek igra rizicni tenis od kada zna za sebe, uostalom stricek Toni pripremao ga je na taj nacin da bi zauzdao Federera.Kad smo vec kod Tonija, pred polufinale sa Federerom je gromopucateljno najavio kako imaju igru za njega, onako, bez imalo respekta prema staroj kuki. Vavicu je verovatno vec video u konopcima, kad ono, njegov pulen je do povrede demoliran i gotovo ponizen.

Edited by Yoda
Link to comment

Pa pratim strane teniske sajtove i vecina "strucnjaka" je u fazonu da Federerova titula 2009. ne sija isto kao Nadalova na Vimbldonu 2008. kao provukao se itditdTo ce se masovno pisati i za Noleta ako ovaj kojim slucajem bude povredjen.Mislim, mene apsolutno boli uvo za to, ali cinjenica je da je Nadal u punoj formi na RG gotovo nepobediv.

Link to comment
Pa pratim strane teniske sajtove i vecina "strucnjaka" je u fazonu da Federerova titula 2009. ne sija isto kao Nadalova na Vimbldonu 2008. kao provukao se itditdTo ce se masovno pisati i za Noleta ako ovaj kojim slucajem bude povredjen.Mislim, mene apsolutno boli uvo za to, ali cinjenica je da je Nadal u punoj formi na RG gotovo nepobediv.
Vidi, moze Rafa da uzme i 15 RG, ali to po meni nece promeniti cinjenicu da on jednostavno nije u svojoj generaciji najbolji na otvorenom betonu, (o dvoranama da ne pricamo), niti na travi. On je fantastican radnik, ima neverovatnu psihu i u stanju je da mentalnom spremom natera daleko bolje rivale u mecu da se preplase, ali njegovo telo ga vec nekoliko godina izdaje i verovatno je samo Toniju i ljudima iz najblizeg okrzenja jasno kako uspeva da se medicinski pokrpi. Zaista ne aludiram na doping i slicno, samo kazem da igra vec dugo iznad gornje granice bola i to je stvarno neverovatno.Mislim da su Rafa i Toni prosle godine malo ofirali karte oko toga da ce napasti najveci broj GS titula, da je to gotovo izvesno, ali meni se cini da su se pomalo zaleteli. Mislim i da je jedan od razloga njegovih kritika oko terena na AO i sl upravo taj sto je Rafa sada u GOAT modu, ali bi trebalo da zna da se on za to ne pita uvek i da je vrlo moguce da ce se pitati sve manje.Zato je sledeci RG mozda i kljucan i ukoliko ga tu neko slomi (nadamo se, Novak), prilicno sam siguran da krece Raficina silazna putanja. Vratice se taj i nakon toga sa jos nekim GS, ali bez vece konstantnosti u formi i rezultatima.
Link to comment
Vidi, moze Rafa da uzme i 15 RG, ali to po meni nece promeniti cinjenicu da on jednostavno nije u svojoj generaciji najbolji na otvorenom betonu, (o dvoranama da ne pricamo), niti na travi. On je fantastican radnik, ima neverovatnu psihu i u stanju je da mentalnom spremom natera daleko bolje rivale u mecu da se preplase, ali njegovo telo ga vec nekoliko godina izdaje i verovatno je samo Toniju i ljudima iz najblizeg okrzenja jasno kako uspeva da se medicinski pokrpi. Zaista ne aludiram na doping i slicno, samo kazem da igra vec dugo iznad gornje granice bola i to je stvarno neverovatno.Mislim da su Rafa i Toni prosle godine malo ofirali karte oko toga da ce napasti najveci broj GS titula, da je to gotovo izvesno, ali meni se cini da su se pomalo zaleteli. Mislim i da je jedan od razloga njegovih kritika oko terena na AO i sl upravo taj sto je Rafa sada u GOAT modu, ali bi trebalo da zna da se on za to ne pita uvek i da je vrlo moguce da ce se pitati sve manje.Zato je sledeci RG mozda i kljucan i ukoliko ga tu neko slomi (nadamo se, Novak), prilicno sam siguran da krece Raficina silazna putanja. Vratice se taj i nakon toga sa jos nekim GS, ali bez vece konstantnosti u formi i rezultatima.
Slazem se u potpunosti, samo ne zelim da se zalecem sa tim "sledeci je kljucan" komentarom, toliko puta sam mislio isto to i uvek se vrati jaci nego ikad.
Link to comment
Pa pratim strane teniske sajtove i vecina "strucnjaka" je u fazonu da Federerova titula 2009. ne sija isto kao Nadalova na Vimbldonu 2008. kao provukao se itditdTo ce se masovno pisati i za Noleta ako ovaj kojim slucajem bude povredjen.Mislim, mene apsolutno boli uvo za to, ali cinjenica je da je Nadal u punoj formi na RG gotovo nepobediv.
Najbolje da je trebalo da otkažu turnir zato što nema Nadala :) Što se kaže kod nas, koga nema, bez njega se može :P
Link to comment
Vidi, moze Rafa da uzme i 15 RG, ali to po meni nece promeniti cinjenicu da on jednostavno nije u svojoj generaciji najbolji na otvorenom betonu, (o dvoranama da ne pricamo), niti na travi. On je fantastican radnik, ima neverovatnu psihu i u stanju je da mentalnom spremom natera daleko bolje rivale u mecu da se preplase, ali njegovo telo ga vec nekoliko godina izdaje i verovatno je samo Toniju i ljudima iz najblizeg okrzenja jasno kako uspeva da se medicinski pokrpi. Zaista ne aludiram na doping i slicno, samo kazem da igra vec dugo iznad gornje granice bola i to je stvarno neverovatno.Mislim da su Rafa i Toni prosle godine malo ofirali karte oko toga da ce napasti najveci broj GS titula, da je to gotovo izvesno, ali meni se cini da su se pomalo zaleteli. Mislim i da je jedan od razloga njegovih kritika oko terena na AO i sl upravo taj sto je Rafa sada u GOAT modu, ali bi trebalo da zna da se on za to ne pita uvek i da je vrlo moguce da ce se pitati sve manje.Zato je sledeci RG mozda i kljucan i ukoliko ga tu neko slomi (nadamo se, Novak), prilicno sam siguran da krece Raficina silazna putanja. Vratice se taj i nakon toga sa jos nekim GS, ali bez vece konstantnosti u formi i rezultatima.
ja sam 2011 otpisao Federera za sva vremena... pa je covek 2012 uzeo Wimbledon i povratio broj 1 na svetskoj rang listi... siguran sam da sa Rafom necu napraviti istu gresku, tako da, dokle god igra tenis, bice favorit za GS. bilo koji
Link to comment
Slazem se u potpunosti, samo ne zelim da se zalecem sa tim "sledeci je kljucan" komentarom, toliko puta sam mislio isto to i uvek se vrati jaci nego ikad.
Stavio sam 'mozda je kljucan', a strasno bih voleo da bude tako, a opet, sve moze da bude drugacije. Respekt za snagu tela i volje, ali ga zaista ne volim, kvaran je opasno, onako na finjaka, i igra, ma koliko efikasan, ipak ruzan tenis. :)
ja sam 2011 otpisao Federera za sva vremena... pa je covek 2012 uzeo Wimbledon i povratio broj 1 na svetskoj rang listi... siguran sam da sa Rafom necu napraviti istu gresku, tako da, dokle god igra tenis, bice favorit za GS. bilo koji
Taman posla da ga otpisem, samo bih voleo da njegov silazak bude sto pre i poklopi se sa jos jednom Novakovom regeneracijom. :)Uzasno mi je krivo sto sa Novakom nijedan ozbiljan autoritet na planu mentalne snage nije radio od leta 2011, verujem da je Nole mogao da uzme barem jos dva GS i barem malo duva u ledja Fedalu po broju GS. Novak se pocetkom 2012 prosto zasitio tenisa, bio je suvereni broj 1, nije bilo nikoga ko bi mu rekao - hej, pa ti mozes da budes jedan od najvecih svih vremena, mozda i najveci, ajde da radimo na tome.Jbg, ipak je bagaz tate i familije pretegao na svoju stranu. Edited by Yoda
Link to comment
Slazem se u potpunosti, samo ne zelim da se zalecem sa tim "sledeci je kljucan" komentarom, toliko puta sam mislio isto to i uvek se vrati jaci nego ikad.
Stavio sam 'mozda je kljucan', a strasno bi voleo da bude tako, a opet, sve moze da bude drugacije. Raspekt za snagu tela i volje, ali ga zaista ne volim, kvaran je opasno, onako na finjaka, i igra, ma koliko efikasan, ipak ruzan tenis. :)
ja sam 2011 otpisao Federera za sva vremena... pa je covek 2012 uzeo Wimbledon i povratio broj 1 na svetskoj rang listi... siguran sam da sa Rafom necu napraviti istu gresku, tako da, dokle god igra tenis, bice favorit za GS. bilo koji
Taman posla da ga otpisem, samo bih voleo da njegov silazak bude sto pre i poklopi se sa jos jednom Novakovom regeneracijom. :)Uzasno mi je krivo sto sa Novakom nijedan ozbiljan autoritet na planu mentalne snage nije radio od leta 2011, verujem da je Nole mogao da uzme barem jos dva GS i barem malo duva u ledja Fedalu po broju GS. Novak se pocetkom 2012 prosto zasitio tenisa, bio je suvereni broj 1, nije bilo nikoga ko bi mu rekao - hej, pa ti mozes da budes jedan od najvecih svih vremena, mozda i najveci, ajde da radimo na tome.Jbg, ipak je bagaz tate i familije pretago na svoju stranu.
Link to comment
Nek Nole osvoj RG a onda mogu analiticari da mu se napasu.
Neka fudbalska reprezentacija osvoji SP a onda Tole može i da ostane.Kakav crni Rolan Garos, uskoro neće biti u prvih 5 igrača kako je krenulo.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...