Jump to content
IGNORED

Australian Open 2014 - play by play


Ros

Recommended Posts

  • Replies 795
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    174

  • dùda

    71

  • freakns

    62

  • tsva

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vavrinka je zasluženo pobedio, i to pvog i drugog igrača na svetu. Da li bi bilo drugačije da je Nadal bio fit, je u ravni spekulacije da je moja baba muško zvala bi se Duško. U ovom trenutku je on prikazao najbolje, i imao dovoljno koncentracije, da meč završi dosta lagano. Najverovatnije da će mu ovo biti najveći domet u karijeri, jako bi me iznenadilo da bude drugačije.

Link to comment

Vavinjo zasluzeno, gladijator sa Majorke placa cenu svog poimanja, treniranja i igranja tenisa, gde se ne bas idealne fizicke predispozicije za tenis sve vise sudaraju sa zamorom materijala i prevelikom telesnom masom.A bice i da se pozurilo sa promocijom novog GOAT-a...

Edited by Yoda
Link to comment
:lol:
Znam da je uzaludno tebi objašnjavati bilo šta oko Novaka, pošto je to tvoj uvrnuti fetiš. Samo sam hteo drugima da poručim da ne zavisi uvek sve od Novaka i da nije Novak izgubio nego je Vavrinka pobedio.
Link to comment
:lol:
Znam da je uzaludno tebi objašnjavati bilo šta oko Novaka, pošto je to tvoj uvrnuti fetiš. Samo sam hteo drugima da poručim da ne zavisi uvek sve od Novaka i da nije Novak izgubio nego je Vavrinka pobedio.
Kako ovo finale u kome je Nadal igrao povredjen pokazuje da ne zavisi sve od Nadala? Pa jos dovodi do objektivnijeg sagledavanja Djokovicevog poraza, u kome je Djokovic imao brejk prednosti u petom setu i onda nakon niza neiznudjenih gresaka izgubio svoj servis? Jedino ako objektivnije sagledavanje dovodi do zakljucka da Vavrinka igrajuci slabije nego inace moze da pobedi Djokovica i Nadala kada igraju slabije nego inace.
Link to comment
Apsolutno.Mec nije bio ni 20% od proslogodisnjeg po kvalitetu
Pa šta. Ne ide to tako. Igraš, izmedju ostalog, onoliko koliko ti protivnik dopusti. Vavrinka je gurao Novaka do limita i zato je dobio. Ubacio mu je crv nesigurnosti. Edited by bergasa19
Link to comment
Kako ovo finale u kome je Nadal igrao povredjen pokazuje da ne zavisi sve od Nadala? Pa jos dovodi do objektivnijeg sagledavanja Djokovicevog poraza, u kome je Djokovic imao brejk prednosti u petom setu i onda nakon niza neiznudjenih gresaka izgubio svoj servis? Jedino ako objektivnije sagledavanje dovodi do zakljucka da Vavrinka igrajuci slabije nego inace moze da pobedi Djokovica i Nadala kada igraju slabije nego inace.
Izvini, što sam posle prve rečenice prestao da čitam, pa ti ne mogu smisleno odgovoriti.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...