October 10, 20232 yr Ja gledao samo Alamo na LAX-u, posle dobrog iskustva u Čikagu. Mustang kabrio za pun kalifornijski ugođaj! To je bilo pre Covida, doduše, ko zna kakvo je rentacar tržište sada ...
January 3, 20242 yr Imam sredinom januara pet dana lufta izmedju Pitsburga i NYC, i nemam pojma gde da idem. Jel bio neko u Zapadnoj Virdziniji? To zvuci kao potencijalno ludo iskustvo
January 25, 20242 yr On 2. 1. 2024. at 20:41, Tsai said: Imam sredinom januara pet dana lufta izmedju Pitsburga i NYC, i nemam pojma gde da idem. Jel bio neko u Zapadnoj Virdziniji? To zvuci kao potencijalno ludo iskustvo Jesi vec bio? Ako te zanima Appalchia onda OK, ali ako ne onda umjesto WV, bolje D.C. Ili cak i Cleveland (R'nR Hall of Fame) ako si u Pittsburghu. U Pittsburghu ne promashi Andy Warhol Museum.
January 25, 20242 yr kasno jbg, al hvala bio u warhol museum, ali mnogo veci utisak na mene je ostavio mattress factory https://mattress.org/
December 4, 20241 yr Jel ima neko iskustva sa rutom Boston - Michigan, više-manje? Treba u junu sledeće godine u Boston da idem, a posle toga u East Lansing, pa se pitam dal je to road-trip worthy ili bolje da letim.
July 23, 2025Jul 23 @radisa zavisi od stejta u kojem voziš, ali u principu važi srpska određeni period. Mada će da te rental agencija odere za osiguranje sa stranom dozvolom. U Teksasu je 6 meseci, ili čak 1 godina, nisam siguran. Smešna situacija, ja sam polagao vožnju odmah nakon kovida i kako u lokalu nije bilo termina bliže od par meseci, odvezao se u neku selendru u DMV. Brkata baba kod koje sam polagao me pita ko me dovezao, rekoh niko, ja sam vozio. Prvo je krenula da se dere na mene, ali kad sam joj pokazao srpsku vozačku smirila se.
July 23, 2025Jul 23 Just now, bios said:@radisa zavisi od stejta u kojem voziš, ali u principu važi srpska određeni period. Mada će da te rental agencija odere za osiguranje sa stranom dozvolom. U Teksasu je 6 meseci, ili čak 1 godina, nisam siguran.Smešna situacija, ja sam polagao vožnju odmah nakon kovida i kako u lokalu nije bilo termina bliže od par meseci, odvezao se u neku selendru u DMV. Brkata baba kod koje sam polagao me pita ko me dovezao, rekoh niko, ja sam vozio. Prvo je krenula da se dere na mene, ali kad sam joj pokazao srpsku vozačku smirila se.Ma idem na 6 dana, nije da cu biti u USA 2 meseca......Vidim da pisu cene sa osiguranjem na agencijama... pretpostavljam da je to to...Thanx...
July 23, 2025Jul 23 ja sam u kaliforniji koristio turo app, kao airbnb za kola, vazi srpska vozacka bez problema, aplodujes fotku vozacke u apphttps://turo.com/
Create an account or sign in to comment