Jump to content
IGNORED

Americana


yolo

Recommended Posts

na netse i reptorse drugog maja hoću :) majami ionako ima promil šanse da se desi

 

samo košta jebeno, ali daj da vidim nba!

Edited by Ravanelli
Link to comment

na netse i reptorse drugog maja hoću :) majami ionako ima promil šanse da se desi

 

samo košta jebeno, ali daj da vidim nba!

 

jebi se :(

Link to comment

Meni je dosta zanimljivo u poslednje vreme da razmišljam o globalnoj fascinaciji Amerikom. Počevši od mene pa do svih ljudi čije sam mišljenje ili utiske čula. "Njujork" je kao neka magična reč. Poslednjih nekoliko godina sam živela u jednom prelepom gradu, zaista prelepom, što se tiče ljudi, kulture, umetnosti, hrane, standarda života... i jako malo mojih prijatelja iz Srbije je izrazilo želju da me poseti. Sada kada sam se preselila u Njujork, SVI hoće da me posete. Odlazak u Njujork je kao neki san. Tako sam se i ja osećala kad sam prvi put otišla tamo. Tek treba da upoznam ovaj grad, ali nekako ne mogu da prestanem da mislim o tome da pola ako ne i više njegovih stanovnika živi u odvratnim memljivim podrumima sa buba-švabama i miševima i rade od jutra do mraka da bi mogli da plate takav ćumez 2,500$ mesečno. U profesionalnom smislu tamo ima najboljih ljudi, tipa nobelovci itd. Pa tako nešto razumem. Ali mislim da svejedno postoji jedan nenormalni globalni "hajp" o Njujorku, potpuno neopravdano.

 

 

vidim jednu malu nelogičnost u tvom postu.

Не знам колико је дуго Трусно1 у Њујорку свака јој је ка' у Његоша.

Link to comment

Не знам колико је дуго Трусно1 у Њујорку свака јој је ка' у Његоша.

 

Hvala na komplimentu, ali ipak mislim da moje reči ne mogu da se porede sa tvojim, nenadovim i Grešnoga Vasilija. Svaka vam je ka, ma, u Šekspira! Reči su vam kao slike, svaka vredi za hiljadu.

 

Šalu na stranu, ne razumem ove prazne komentare. Ako se ne slažete sa nečim što sam rekla, zašto ne kažete sa čim i zbog čega? Ili je poenta samo da se bez ikakvih objašnjenja podsmehnete? Pošto bi to bilo dosta glupo i besmisleno. Kao, e, baš ti je glupo to što si rekla, ha, ha. I sad ja na osnovu toga (ničega) treba da se pokunjim a vi ste ispali mnogo pametni? Možda nije tako, ali tako izgleda.

Ja sam lepo rekla šta mislim. Prihvatam svako drugačije mišljenje i da mi neko objasni zašto misli da nisam u pravu. Ali ne razumem prazne komentare i podsmeh.

Link to comment

Hvala na komplimentu, ali ipak mislim da moje reči ne mogu da se porede sa tvojim, nenadovim i Grešnoga Vasilija. Svaka vam je ka, ma, u Šekspira! Reči su vam kao slike, svaka vredi za hiljadu.

 

Šalu na stranu, ne razumem ove prazne komentare. Ako se ne slažete sa nečim što sam rekla, zašto ne kažete sa čim i zbog čega? Ili je poenta samo da se bez ikakvih objašnjenja podsmehnete? Pošto bi to bilo dosta glupo i besmisleno. Kao, e, baš ti je glupo to što si rekla, ha, ha. I sad ja na osnovu toga (ničega) treba da se pokunjim a vi ste ispali mnogo pametni? Možda nije tako, ali tako izgleda.

Ja sam lepo rekla šta mislim. Prihvatam svako drugačije mišljenje i da mi neko objasni zašto misli da nisam u pravu. Ali ne razumem prazne komentare i podsmeh.

Много ми је криво што си мој коментар разумела као какво терање шеге. Ја име највећег српског оппесника никада не користим да би се подсмевао. Био сам само изненађен колико нам се поглед на Њујор и његову перцепцију у Србаља подударају.

Link to comment
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...