Jump to content
IGNORED

Americana


yolo

Recommended Posts

2. kompleksasi koji jedva prezivljavaju od meseca do meseca i rade ko stoka

 

Nije mi jasna ova grupa. Kompleksaši u smislu da im je zapelo da budu na East Coastu, iako bi uz isti rad bolje živeli negde drugde? 

Link to comment

Nije mi jasna ova grupa. Kompleksaši u smislu da im je zapelo da budu na East Coastu, iako bi uz isti rad bolje živeli negde drugde? 

Таквих има доста.

Link to comment

Meni je dosta zanimljivo u poslednje vreme da razmišljam o globalnoj fascinaciji Amerikom. Počevši od mene pa do svih ljudi čije sam mišljenje ili utiske čula. "Njujork" je kao neka magična reč. Poslednjih nekoliko godina sam živela u jednom prelepom gradu, zaista prelepom, što se tiče ljudi, kulture, umetnosti, hrane, standarda života... i jako malo mojih prijatelja iz Srbije je izrazilo želju da me poseti. Sada kada sam se preselila u Njujork, SVI hoće da me posete. Odlazak u Njujork je kao neki san. Tako sam se i ja osećala kad sam prvi put otišla tamo. Tek treba da upoznam ovaj grad, ali nekako ne mogu da prestanem da mislim o tome da pola ako ne i više njegovih stanovnika živi u odvratnim memljivim podrumima sa buba-švabama i miševima i rade od jutra do mraka da bi mogli da plate takav ćumez 2,500$ mesečno. U profesionalnom smislu tamo ima najboljih ljudi, tipa nobelovci itd. Pa tako nešto razumem. Ali mislim da svejedno postoji jedan nenormalni globalni "hajp" o Njujorku, potpuno neopravdano.

Link to comment

bas je retkost naci nelogisnost u njenim postovima.

Znam, za razliku od postova mnogih drugih ovde.

 

Razumljivo mi je da neko hoće da živi sa miševima da bi ostvario neke profesionalne ciljeve, na primer. Ali puno ljudi koje sam ja upoznala u Njujorku nemaju nikakve takve ciljeve, samo su fascinirani da tamo žive. Ne znam da li je to bilo nelogično.

 

A ti, nenade, ako vidiš nešto nelogično u nekom mom postu, reci tačno šta i gde umesto da daješ prazne komentare ;*

Edited by trustno1
Link to comment

karta za game 7 između heat i charlotte :D

 

ako ih odvale sutra moram da uzimam ponovo za sledeći krug... ako ga bude uopšte jer svi ostali su zaglavili, a ovi majmuni idu na 4-0

Edited by Ravanelli
Link to comment

haha, to dele za dzabe. :D

 

jesi hteo stvarno da ides na neku tekmu ili...? koliko sam ukapirao ti neces na floridu, zar ne?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...