Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

[mention=10095]milfisland[/mention]
 
Jel jaci Zeljko Ivanovic ili Brano Micunovic?

Trenutno Ivanović.
Mićunović je odavno teška pemsija, 70+.
Jedini dočekao te godine iz ekipe. Nije glup svakako čim je to uspio. A pamet podrazumijeva znati kad se za pojas zađene


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
  • 2 weeks later...
1 minute ago, igoraki said:

Super da ima još jedan medij da zapošljava ljude, sem toga ne sumnjam da će biti loše.

mnogo su široko krenuli, skoro kao ‘12


doduše sad imaju bolje uvezanu kombinaciju nego tada

Link to comment

Čuo sam da daju lepe novce, verovatno nisu mogli da nahvataju ljude pa su morali da se otvore, ali koliko ja znam tamo nema nikoga ko se iole ozbiljno razume u tv produkciju. To što su izbacivali na sajtu je bilo reda veličine 20-tak klipova od po par minuta, tako će teško popuniti 24h programa.

 

Edited by igoraki
Link to comment

a dobro niko nema produkciju za 24 sata sopstvenog programa, ne dnevno već maltene sedmično, zato i kupuju ove dokumentarce na kilo kao Insajder ili filmove Stivena Sigala. 

 

Ne brojim naravno lajvove, Vučića mediji realno u kurac da ljube koliko im kontenta on sam pravi. 

Link to comment

sad teško ko može da navata ljude koji znaju posao, sem da se dobro otvori, a i to  isključivo za honorar i to malo bolji nego što daju ostali

 

pa kolko para, tolko bude i muzike

 

uvezali su se sky music, pa bar sa strane tehnike neće biti problema

 

e

@James Marshall nema al su blizu 7-8-9-10 sati, a ako zagusti svi ovi nazovi ozbiljni mogu da se pregrupišu i da šure po 12h na dan

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

sad teško ko može da navata ljude koji znaju posao, sem da se dobro otvori, a i to  isključivo za honorar i to malo bolji nego što daju ostali

 

pa kolko para, tolko bude i muzike

 

uvezali su se sky music, pa bar sa strane tehnike neće biti problema

 

e

@James Marshall nema al su blizu 7-8-9-10 sati, a ako zagusti svi ovi nazovi ozbiljni mogu da se pregrupišu i da šure po 12h na dan

ma jasno ali da li se to uopšte gleda u stvarnosti, mislim, ono, je li kao i u fudbalu postoji pravilo bonusa, 4 stranca da moraš imati svojih toliko i toliko sati da bi bio na kablu ili je to samo pitanje prestiža i pozicije na tržištu, što je kod nas sa ovim sistemom projekata, donacija, nacionalnih frekvencija i opraštanja poreza faktički obesmišljeno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...