Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Znam da imaju, ali kad je Blic linkovao Ninove tekstove za čitaoce iz Srbije?
Ovo je novo dno, bukvalno cenzura za domaće čitaoce 
Možda se tripuju na plaćanje.
Kao ako linkuju za Srbiju, niko neće da kupuje na trafici.
A preko nema na trafici.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment
Pa iz perspektive Nina mislim da im je svejedno da l se kupuje online ili na trafici. Ne mislim da je ovo razlog nego čisto kalkulisanje i dodvoravanje pravom gazdi
Veruj mi, pre će biti da je to tako neko menađersko mudrovanje...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
5 hours ago, de Sisti said:

Malopre u kolima idu vesti na hit radiju, i krece vest "kako javlja portal n1..." cudo nevidjeno :hail:

Dešava se da imaju takve ispade, možda će biti sve češći zbog kupovine od strane UG, nikad se ne zna:ph34r:

Link to comment

Ustvari, prema Centralnom registru privrednih subjekata, Miloš Krdžić je i dalje 100% vlasnik TDI Radio d.o.o Podgorica. Crnogorske institucije jesu odobrile preuzimanje firmi u vlasništvu bračnog para Krdžić (institucije Srbije još uvek nisu reagovale), ali to ne znači da su firme preuzete. Možda im treba odobrenje i od drugih regulatora zemalja u kojima posluju te dve firme, kao što su tražili od crnogorskih institucija saglasnost za preuzimanje firmi koje posluju isključivo u Srbiji.

http://www.pretraga.crps.me:8083/

image.png.8f35808b2c150f57a02617e781993aad.png

 

Inače, kupovinu TDI Radija u Crnoj Gori je odobrila i Agencija za elektronske medije (AEM), gde United Media preuzima 51% vlasništva, a Miloš Krdžić zadržava 49%.

https://aemcg.org/wp-content/uploads/2020/12/Rjesenje-Savjeta-o-saglasnosti-za-promjenu-vlasnicke-strukture-TDI-radio-01-1324-25.12.2020.pdf

 

 

 

Edited by bigic
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...