Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ne znam da li je hvatanje za slamku, ali ako je nešto no-no, onda je to privatna imovina. Dosta se ovom našem toleriše zbog ovog Kosova. Plus, kapiram da je SBB ostao kao sredstvo koje će se upotrijebiti u emergency slučaju, tako da kapiram da im je bolje da ne čačkaju tu mečku. No opet, možda zaista idemo ka all-in partiji. 

Link to comment

odavno su ti zbog kojih bi se vlast malo štrecnula izašli iz priče sbb/n1

 

verujem da bi vlast, da se malo zainati, mogla vrlo lako da zatraži tehničku dokumentaciju postavljenih kablova sbb-a, na primer onih koje su razvukli po nbgd, to ide sa solitera na soliter

 

daleko bilo da podržavam sečenjetm samo ukazujem na mogući scenarij na koji ovakva vlast u srbiji nije gadljiva

Link to comment
5 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

odavno su ti zbog kojih bi se vlast malo štrecnula izašli iz priče sbb/n1

 

 

KKR je još uvek manjinski vlasnik, ako se ne varam...

 

No, to na stranu, misliš da BC Partners, fond koji vredi 137 milijardi dolara, nema mehanizme da zaštiti svoju imovinu od nekog Vesića/Vučića?

 

Ja verujem da je obvde nešto drugo u pitanju, a to je puštanje Vesića niz vodu... Svima se smučio, imaju dosta štete od njega, a korist, iako je značajna u segmentu koji narod ne vidi, nije više dovoljna da nadomesti ono što narod vidi, i jbg.. Ovo su mu namestili da krene da se petlja, i sad će mu objasniti da ne bi Alek, ali eto, zvali iz više Ambahada™, pa nek se spremi za promenu pozicije, negde gde ga neće videti običan puk...

Link to comment
KKR je još uvek manjinski vlasnik, ako se ne varam...
 
No, to na stranu, misliš da BC Partners, fond koji vredi 137 milijardi dolara, nema mehanizme da zaštiti svoju imovinu od nekog Vesića/Vučića?
 
Ja verujem da je obvde nešto drugo u pitanju, a to je puštanje Vesića niz vodu... Svima se smučio, imaju dosta štete od njega, a korist, iako je značajna u segmentu koji narod ne vidi, nije više dovoljna da nadomesti ono što narod vidi, i jbg.. Ovo su mu namestili da krene da se petlja, i sad će mu objasniti da ne bi Alek, ali eto, zvali iz više Ambahada[emoji769], pa nek se spremi za promenu pozicije, negde gde ga neće videti običan puk...
On ako pusti Vesaru niz vodu, ode mu Beograd...
Nema šanse...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

On ako pusti Vesaru niz vodu, ode mu Beograd...
Nema šanse...



... Shiit has hit the fan...
 

Ja mislim suprotno, ako ne pusti Vesića, odoše mu sve centralne opštine... I to ne mislim da će da ga bukvalno pusti, smao će ga prebaciti na drugo, nevidljuivije, mesto, a Ambahade™ su izgovor, da Vesara ne bi krenuo da objavljuje svoja saznanja™...

Link to comment
59 minutes ago, radisa said:

No, to na stranu, misliš da BC Partners, fond koji vredi 137 milijardi dolara, nema mehanizme da zaštiti svoju imovinu od nekog Vesića/Vučića? 

verovatno da imaju, al je pitanje koliko će želeti da se zajebavaju sa banana državom u kojoj se ne poštuju osnovna načela demokratskog društva

pokupe pinkle i ćao zdravo. nije prošla fora, prodaju nekome ko želi/misli da može/hoće da se bavi tim biznisom u srbistanu

Link to comment

ne bi ti imali 137 milijardi necega da su od svakog vesica/vucica bezali...

a ako dobro pratim upravo su kupili u hrvatskoj neke telekomunikacije za  finu kintu. hteli mi to ili ne ovo parce evrope ide kao paket za sve iole ozbiljnije firme tako da ne deluje da dizu ruke!

Link to comment
11 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

verovatno da imaju, al je pitanje koliko će želeti da se zajebavaju sa banana državom u kojoj se ne poštuju osnovna načela demokratskog društva

pokupe pinkle i ćao zdravo. nije prošla fora, prodaju nekome ko želi/misli da može/hoće da se bavi tim biznisom u srbistanu

 

da li mislis da oni toga nisu bili svesni pre godinu dana kada su preuzeli UG od KKR? to su ozbiljni ljudi, nisu balkanski sibicari, usli su prosle godine, izaci ce za 4, verovatno masno zaraditi, kao i MEP, uostalom. 

 

UG i dalje raste dvocifrenim stopama rasta svake godine, i nema nikakve naznake da ce se to u skorije vreme promeniti, koliko god se Vucic kurobecao i umanjivao vrednost Telekoma suludim poslovnim potezima.

 

Link to comment

svakako da su bili svesni, samo ne znam da li su ukalkulisali progresivno ludilo u svom računu

 

šibicaritm na 109  nivou

Link to comment
14 hours ago, jorma shparga said:

ne bi ti imali 137 milijardi necega da su od svakog vesica/vucica bezali...

a ako dobro pratim upravo su kupili u hrvatskoj neke telekomunikacije za  finu kintu. hteli mi to ili ne ovo parce evrope ide kao paket za sve iole ozbiljnije firme tako da ne deluje da dizu ruke!

Kupili su Tele2 u Hrvatskoj

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...