Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

16 hours ago, bradilko said:

ja čuo da telekom srbije kupuje telenor. jel to bajata vest? 

Telekom ce morati da kupi sve sto mu se naredi da kupi. Nema pravo da se buni a ni sam da odlucuje sta da kupi. 

Link to comment
1 minute ago, witch said:

Telekom ce morati da kupi sve sto mu se naredi da kupi. Nema pravo da se buni a ni sam da odlucuje sta da kupi. 

ko izdaje naredbe?

 

Link to comment
15 hours ago, bradilko said:

ja čuo da telekom srbije kupuje telenor. jel to bajata vest? 

To se priča ovih dana za CG ogranak Telenora.

 

Još jedan korisnik je na jednom drugom forumu to napisao, mada mi je to dosta čudno pošto tamo sva tri operatera drže po trećinu tržišta pa bi tako prošireni mtel držao 2/3 što nijedna iole normalna antimonopolska komisija ne bi odobrila.

Edited by vememah
Link to comment
21 minutes ago, vememah said:

To se priča ovih dana za CG ogranak Telenora.

 

Još jedan korisnik je na jednom drugom forumu to napisao, mada mi je to dosta čudno pošto tamo sva tri operatera drže po trećinu tržišta pa bi tako prošireni mtel držao 2/3 što nijedna iole normalna antimonopolska komisija ne bi odobrila.

Mtel nema nameru dole da se siri na 2/3

Link to comment
2 minutes ago, vememah said:

To se priča ovih dana za CG ogranak Telenora.

 

Još jedan korisnik je na jednom drugom forumu to napisao, mada mi je to dosta čudno pošto tamo sva tri operatera drže po trećinu tržišta pa bi tako prošireni mtel držao 2/3 što nijedna iole normalna antimonopolska komisija ne bi odobrila.

ej pa sta je normalno u mne i na citavom balkanu? 

vrv sam precuo da je u pitanju samo crnogorski telenor.

vlada srbije?

isto je ovde mtl radio tj kupovao ove manje npr u budvi i slicno.

sto mislis da mtl nema nameru da se siri na 2/3?

 

 

 

Link to comment
5 minutes ago, witch said:

Vecinski akcionar... 

Quote

 

Na pitanje šta je ideja sa tom kompanijom, [Vučić] kaže da oni moraju da se bore na tržištu.

"Da se bore na tržištu i valjda je njihova ideja da pobede Djilasa i Šolaka. To bi bilo logično, a ne da sve prepuste njima. Mislim da je to jedina logična, normalna i razumna ideja", rekao je Vučić.

Na pitanje da li Telekom u kratkoročnom, srednjoročnom periodu ne ide na prodaju, odgovorio je - "Sasvim sigurno".

"Telekom se širi. Telekom treba da bude jedna od najvažnijih kompanija u celom regionu, kao i EPS. Ni EPS ni Telekom nisu na prodaju", rekao je Vučić.

 

kurir.rs/vesti/drustvo/3162291/vucic-telekom-ima-protivnika-koji-je-prigrabio-sve-jer-je-potplacivao-drzavno-rukovodstvo-jel-treba-da-ga-ugasimo-da-djilas-i-solak-budu-srecni

Link to comment
4 minutes ago, witch said:

Mtel nema nameru dole da se siri na 2/3

Lik koji je to napisao na Benchu tvrdi da su pregovarali 6 meseci o tome i da će možda biti raspisan tender za 3. operatera kad ostanu samo 2.

Link to comment
1 minute ago, vememah said:

Lik koji je to napisao na Benchu tvrdi da su pregovarali 6 meseci o tome i da će možda biti raspisan tender za 3. operatera kad ostanu samo 2.

pa to ide u prilog prici da mtl kupi telenor i onda ulece neko deseti i eto novih provizija za milovu ekipicu

Link to comment
18 minutes ago, vememah said:

Lik koji je to napisao na Benchu tvrdi da su pregovarali 6 meseci o tome i da će možda biti raspisan tender za 3. operatera kad ostanu samo 2.

trenutno je takav stav poslovodstva. za kasnije mozda... 

Link to comment
26 minutes ago, witch said:

Kupio i ima ozbiljnu nameru da se otarasi dela u Crnoj Gori. Ozbiljnu u meri da je dole ostavio zaposlenih u broju da odrzavaju minimum poslovanja, deo je dobio otkaze a njih 20-ak je prebaceno ovde u kancelarije u 1 'salonac' u centru grada. Cak nije hteo da budu u poslovnoj zgradi srpskog dela Telenora. 

Telenor banku je takodje uzeo pa i tu smanjio broj zaposlenih. 

 

Šta znači to prebacivanje ovde?

Edited by mraki
Link to comment
18 minutes ago, mraki said:

Šta znači to prebacivanje ovde?

Sustiinski, dole mu ti ljudi ne trebaju za taj posao koji rade. Mogu da ga rade ovde i odavde, doslovce im tako receno. Nikom nije jasno sta Ceh uopste namerava. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...