Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

blic

nekakva nebitna vest o brozovoj familiji

zapravo sam hteo videti "prelepu brozovu praunuku" koje em nema u toj vesti, a kasnije nadjoh, ako je ono prelepo, pa ne znam

 

uglavnom

blic prevodi sa hrvatskog! :D

stoji instagram objava te neke brozove unuke, a onda ispod prevod blica na srpski :hail:

 

Link to comment

držo je djoko vlah filozofski deo uvoda u teoriju društva.

jednom na ispitu (u amfiteatru) djoko deli papire brzinom nepokretne starice što je ponukalo oliveru milosavljević da drekne (sa katedre): djoordjeee brže deli te papiree

 

simpatičan je djoko vlah

Link to comment

17. 04. 2019.

Аутор: mondo.rs, Танјуг Извор: mondo.rs

Лазанском Награда града Београда за новинарство

На свечаној седници Скупштине града, данас су саопштена имена добитника Награде града Београда за 2018. годину. Један од добитника и Мирослав Лазански.

Мирослав Лазански (фото: РТС Тако стоје ствари, Јутјуб, скриншот)Мирослав Лазански (фото: РТС Тако стоје ствари, Јутјуб, скриншот)

Са свечане седнице Танјуг преноси да је Награда града Београда за новинарство додељена је Мирославу Лазанском, новинару, војнополитичком коментатору, за изузетан вишедеценијски рад у тој области.

Недавно је објављено и да ће Лазански бити нови амбасадор Србије у Русији.

Лазански је посланик у клубу Српске напредне странке у српском парламенту и војни коментатор "Политике" .

Link to comment
21 hours ago, zema said:

držo je djoko vlah filozofski deo uvoda u teoriju društva.

jednom na ispitu (u amfiteatru) djoko deli papire brzinom nepokretne starice što je ponukalo oliveru milosavljević da drekne (sa katedre): djoordjeee brže deli te papiree

 

simpatičan je djoko vlah

jao da. ko je bio treci profesor, uz oliveru( krupne crne oci) i njega?

Link to comment
On 17.4.2019. at 3:07, Bujodrag said:

jok, mi smo tad ostali bez nekih profesora. Možda je čak držao vežbe iz filozofije 3. ne sećam se. Možda Jeremija pamti?

 

 

Sad vidim ovo, nije. Ja sam stariji, meni je Elaković držao sva predavanja. Nisam Djordjeta mnogo vidjao, što definitvno ne bi bio slučaj da je u to vreme bio u bilo kom svojstvu zaposlen (pošto je Sociologija bila na istom spratu).

Edited by Jeremija
Link to comment

Nego, znaš da je umro onaj lik što je bio asistent iz Etike, jako mlad je bio, pa pretpostavljam da je i vama predavao, Ivan Vuković? Baš me ražalostilo kad sam čuo..

Link to comment

Ovaj?

 

Poznato mi je prezime i delimično lik.

Ako je to onaj na kog mislim (je l' bio kovrdžaviji?) bedak.

A šta je s onim Mašanom ili kako se već zvao?

Bili smo nas trojica zainteresovanih za filozofiju religije pa je s nama razgovarao o eventualnom pokretanju kursa. Ali, kad smo skapirali kakav pristup tematici je on hteo brzo smo odustali.

Dvojica hrišćana i ja ateista. Dobre smo razgovore vodili ali on je osmislio neki jalovi analitički pristup. Sećam se da sam se nasmejao na njegovo shvatanje Paskalove opklade-da li važi (logički) univerzalno :D 

Link to comment

Trebalo bi, meni je Zurovac na samom početku studija zamenjivao profesora na jednom ispitu, tako da sam ga relativno rano dobro upoznao. Meni je bio sasvim OK lik, fino držao i predavanja i vežbe, mada znam da ga većina nije podnosila zbog političkih stavova, što je meni još onda bilo bzvz.

 

 

Jel' Mašan beše onaj debeli? Vidjao sam ga na postdiplomskim, bio je asistent kod nekoga, ali sad ne mogu da se setim koga, sećam se samo da sam mu tražio neku literaturu...  :lolol:

Edited by Jeremija
Link to comment

Mislim da jeste.

A šta je sa KozoSmorom, je l' još u opticaju?

 

Njega pamtim jer mi je dao devetku kad sam bio uveren da sam razbio za desetku pa nisam ni pogledao ocenu. Kad sam otkrio, drugari su me sprečili da ne utrčim u kabinet da tražim poništenje ispita. 

Bio sam drčan i nepristojan u to vreme. :D 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...