Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

1 hour ago, mraki said:

Pa to je zbog loše opreme u studiju, kad malo ulože u tehniku imaće noge ko Hajdi Klum. 

Reče jedan da je nosila pantalone na premijeri, nažalost mislim da grešiš

Link to comment

Da li se ko seća "radikalskih talasa" devedesetih na Studiju B? E, takve su sad tamo informativne emisije, apsolutno ista retorika, isti morbidni glasovi u pozadini priloga ... Čak su jači i od pinka u nekim aspektima ...

Edited by stoka
Link to comment
3 minutes ago, stoka said:

Da li se ko seća "radikalskih talasa" devedesetih na Studiju B? E, takve su sad tamo informativne emisije, čak su jači i od pinka u nekim aspektima ...

 

 

Zar nisu išli na Palmi?

 

 

Meni je prva asocijacija Ksenija Vučić i Vuk Fatić.

Edited by Jeremija
Link to comment
1 minute ago, Jeremija said:

 

 

Zar nisu išli na Palmi?

 

 

Meni je prva asocijacija Ksenija Vučić i Vuk Fatić.

Išlo je i na studiju b kada su specijalci upali u redakciju i vlast tamo instalirala onog degenerika nemanju i ekipicu ...

Link to comment
Just now, stoka said:

Išlo je i na studiju b kada su specijalci upali u redakciju i vlast tamo instalirala onog degenerika nemanju i ekipicu ...

 

A jel? Pretpostavljam onda za vreme vandrednog stanja?

Link to comment
1 minute ago, stoka said:

Nakon bombardovanja, u maju 2000. godine ...

 

 

Vidiš, toga se uopšte ne sećam. U tom periodu sam uglavnom slušao Radio Indeks...

Edited by Jeremija
Link to comment
2 minutes ago, Jeremija said:

 

 

Vidiš, toga se uopšte ne sećam. U tom periodu sam uglavnom slušao Radio Indeks...

Koliko se sećam, tada je onemogućen i rad Radio Indeksa, čije su se prostorije takođe nalazile u Beograđanki ...

Edited by stoka
Link to comment
Just now, stoka said:

Koliko se sećam, tada je onemogućen i rad Radio Indeksa, čije su se prostorije takođe nalazile u Beograđanci ...

 

 

Mislim da su ih samo ometali, sečam se da je Joca Palavestra non-stop kukao na to...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...