Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

5 minutes ago, MayDay said:

 

Može tumačenje ovoga? 

 

20 najgledanijih kanala  emisija

Spoiler

na SBB-ovoj mreži.

 

Edited by Jeremija
Link to comment
11 hours ago, James Marshall said:

Stvarno će tu da ide i BalkanInfo? Pa to sve luđe od luđeg :lolol:

 

Pa i nije. Cenim da Rusi to finansiraju. Alt-right svakako, ali ne bih rekao bez uticaja. Meni to deluje moderniji koncept od N1, na primer. Garantovanih par stotina hiljada pregleda.

 

 

Link to comment

Pa Balkan Info to već ima na netu. A nisam siguran koliko će blagonaklono gledati na to gospodar svog medijskog prostora u Srbiji. 

 

Ne mislim ja da je to ludost sa komercijalne, već sa strane zdravog razuma. 

Link to comment

A u trećoj emisiji šit tvita na roze splačini gosti bokica maljević, suzi vasiljević i režiser gaga antonijević ... Razbi ih, bokice, IDEMOOOO!!!!

Edited by stoka
Link to comment

Ona samo da pazi da samu sebe ne razbije, da se ne povrijedi. Već je to jednom uradila na N1. 

Ona je idealan sagovornik za vlast, pripada opozicionom bloku pa razbiia tu famu kako su ti i takvi mediji nedostupni za bilo kog kritičara vlasti, misli da je dorasla igri a sapliće se svakih 10 minuta, kapiram da će je ova guja navozati ko na biciklu. 

 

Ali ona tvita već 10 godina, ima staž. Strepnja mi je dublja od nade, sve miriše da će ispasti još jedna alatka u rukama ovih medijskih aždaja. Umjesto da fino odbije, ali za to treba savladati sopstvenu sujetu. 

Link to comment

Ma zena je totalno nebitna, ne znam sto joj se daje uopste toliko prostora. Ko je ona?Meni je sve rekla onda posle onig upada u rts, tacnije posle gostovanja na n1. Uzas! Da ne pricam da smisleno ne zna da sroci sta hoce da kaze, to me je posebno iznenadilo. Mehh bezvezan lik, ima ih onoliko..

 

 

 

Link to comment

ma jeste nebitna, nego sto su ti uticajni tviterasi nabedjeni da su ne znam koliko bitni. svojim prisustvom u toj emisiji samo i iskljucivo cini stetu protestu, nevezano od njenog misljenja o obradovicu. zato i kazem ne znam koja je poenta. razumela bih da je ucenjena, a ako ide dobrovoljno da nesto dokaze pa ha ha hahahah (lecicevski smeh)

Link to comment

Bilo bi lepo znati ko je bio urednik jučerašnjeg dnevnika na RTS-u. Danas je ta televizija već disciplinovana i trenutno sa pinkom i studiom bot preuzima njegov monolog ... Još jedan skandalozan istup, sa unapred pripremljenim pitanjima, toliko poznata dramaturgija ...

Edited by stoka
Link to comment

Juce drekavac zbrisao u Suboticu, pa se mozda opustili. Ma kakvi, nema tu leba dok ovi ne odu sa vlasti. Nece dati ni pedalj ovoga sto osvojio i pokupovao.

Link to comment

A Suzana Vasiljevic se bas rastrcala po televizijama?

Malo je frkica ili je vreme da se javnost malo navikne na nju pre preuzimanje neke javne funkcije?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...