Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

gledano unazad, njeno svako ranije pretrchavanje, istorijski gledano, bilo bi oportuno. isto bi joj se obradovali uvek, a i uvek vishe nego mikiju manojlovicu. zena je potroshla 2 decenije na uterivanje kolektivne krivice, da je pola drzave mrzi kad je vidi, a drugoj polovini da bude neznano nelagodno, to je sve vreme grdan teret na nejaka pleca, samo astralno gledano, a s druge strane kapital nepromenljive vrednosti.

 

samo shto eto mi nismo u toj pameti, a i zanesemo se. a i imamo pametnija posla, pa se lako posle zapitati :)

Edited by gospa buba
Link to comment

eno i svinje canka na pinku.

shvatio covek bukvalno da ce biti govana pa da ne propusti obrok...mislio sam da niko nece dostici cedu ali eto canku najvise zelim da mu pomre sve sto ima:piggy:

Link to comment

Ne znam da li imaju neka pravila voditeljskog posla ali kao gledalac/slušalac uočavam da vrlo često na kraju razgovora sa gostom vodtelj propušta da kaže "bio je ovo ragovor sa XY,( profesija), (mesto rada)", za sve one koji se nisu uključili na početku emisije. Čak i na RTS.

Link to comment
12 minutes ago, halloween said:

Ne znam da li imaju neka pravila voditeljskog posla ali kao gledalac/slušalac uočavam da vrlo često na kraju razgovora sa gostom vodtelj propušta da kaže "bio je ovo ragovor sa XY,( profesija), (mesto rada)", za sve one koji se nisu uključili na početku emisije. Čak i na RTS.

Naravno, da bi tako trebalo, to je tzv. "odjava".

Ali je bitno da recimo u prilogu u vestima od 2.5 min  gde je novinar potpisan na početku, on na kraju dok opet ide potpis njega kao autora, opet novinar izgovara svoje ime i prezime...

Dotle je došlo...

Link to comment
34 minutes ago, halloween said:

Ne znam da li imaju neka pravila voditeljskog posla ali kao gledalac/slušalac uočavam da vrlo često na kraju razgovora sa gostom vodtelj propušta da kaže "bio je ovo ragovor sa XY,( profesija), (mesto rada)", za sve one koji se nisu uključili na početku emisije. Čak i na RTS.

Nije to ništa novo. Tamo negde,  devedeset sedme, osme, sam radio u trafikama kojekakvim, i u jednoj trafici je bio nekakav radio. I slušao sam koncert Studia B i Treći program Radio Beograda ili kako se već sve to zvalo. I uvek me je nerviralo, kad propustim početak, i slušam nešto dobro, naravno, stalno prekidan mušterijma, a ovi, kad se delo završi, ne kažu šta smo upravo slušali. Ma, jeb'te se.

Ali, jednom sam prepoznao. Puštali nešto, nisam čuo najavu, ali je zvučalo kao Vivaldi, kao njegova vesela bezbrižnost. I onda sam krenuo da tragam i našao/prepoznao baš to što su puštali. Neki od njegovih mnogobrojnih kamernih koncerata za violinu/flautu. 

Super je Vivaldi, vežbao sam bubnjeve svirajući uz njegova Četiri  Godišnja Doba i Bahove Brandenburške koncerte :wub:

Link to comment
On 6.4.2019. at 13:22, mraki said:

Olja je negde od 26. minuta...

 

Olja ima ozbiljan problem sa cirkulacijom u nogama. Čini mi se da što smo gledali, gledali.

 

Edit, mislim noge

Edited by desboj
Link to comment
14 hours ago, desboj said:

Olja ima ozbiljan problem sa cirkulacijom u nogama. Čini mi se da što smo gledali, gledali.

 

Edit, mislim noge

jesi to imao uvid u medicinski karton? :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...