Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Ja izdržao zbog Lauševića. Ivanović mi standardno gadan. Ne mogu da ne budem na njegovoj strani, u svetlu najnovijih dogadjaja i da ne poštujem to što je uradio, ali taj humor...

Koja pesma je trebala da bude na kraju, što su to iseklI?

 

Edit

da odgovorim sam sebi: Bowie - Space Oddity

Edited by mraki
Link to comment

Za čoveka od skoro 6 banki, izgleda odlično, ali odlično. Minus parkinson, ali osim toga, izgleda vedro i mnogo mlađe od 59 godina. Kosa je farbana, ok, možda voli, možda zbog neke uloge, sve je to u redu, meni izgledao super. 

Da, imao je tragičan život, ali vratio se, i glumi, i odlično glumi, i niže ulogu za ulogom, ne znam što toliko plačete. Nadam se da ima srećnu porodicu, imaće on još uloga, bar koliko je imao pre 93. 

 

 

Link to comment

 

 

 

Za čoveka od skoro 6 banki, izgleda odlično, ali odlično. Minus parkinson, ali osim toga, izgleda vedro i mnogo mlađe od 59 godina. Kosa je farbana, ok, možda voli, možda zbog neke uloge, sve je to u redu, meni izgledao super. 

Da, imao je tragičan život, ali vratio se, i glumi, i odlično glumi, i niže ulogu za ulogom, ne znam što toliko plačete. Nadam se da ima srećnu porodicu, imaće on još uloga, bar koliko je imao pre 93. 

 

 

 

Slazem se potpuno. Znam da me zbunilo kada sam ga videla to vece, ono prvo bez sminke, a jos kada je rekao da je sa grupom glumackih entuzijasta gostovao po Jugi '76-'77. morala sam da proguglam da vidm pa koje je ono bese godiste.

 

Dobro, dobro bas izgleda, radi posao na kraju za koji je rodjen, sve sto je doziveo i prosao, sigurno da je ostavilo traga do kraja zivota (ne znam da li je kod njega perkinson nasledan), ali odicno se drzi i ako uspeva da je sve pod kontrolom (sredjen sadasnji zivot, mozda neka terapija, da ne prejudiciram bzvz, posao), nema razloga da nas ne ispunjava svojim glumackim bravurama jos dugo.

 

Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

naravno da ne znamo

to je samo zaključak ovdašnjeg konzilijuma

Cekaj, stvarno i izistinski se ne zna, cak ni po abrovima da covek ima Parkinsona?

A ovde se o tome nekoliko postova u nazad govori k'o o gotovoj stvari, cinjenici? :isuse: 

Link to comment

Naravno da nemamo pojma, ali volimo da se mesamo u sve, damo naravno misljenje, a kako bi drugacije i pametujemo malo vise.

Najbolji smo selektori, politicari, psiholozi, moralisti, eto i doktori i ko zna sta sve ne.

 

 

Link to comment

Objavljeno je par dobrih knjiga o institutu krvne osvete među Albancima i u Crnoj Gori. Ona vremenom podjednako psihički iscrpi i gonioce i progonjene ...

 

Progonjeni prolazi nekoliko faza, to su: negiranje, paranoja i ravnodušnost.

Čini se da je Lauš već umoran od svega i sada kao da kaže: "Kovamjebemater, hoćete da presudite, evo me, uradite šta ste naumili ..."

Link to comment

Da, nisu tikovi, nego tremor. A tremor moze biti posledica svacega, ne mora biti Parkinson, nemojte da preterujete

Edit: sad kad gledam, nema ni tremora, ne ucitavajte ljudi, bezveze. Ne znam kome bi bilo lako da posle svega gostuje u emisiji a da izgleda ladan ko spricer

Edited by Giggsy
Link to comment
56 minutes ago, stoka said:

 

 

Progonjeni prolazi nekoliko faza, to su: negiranje, paranoja i ravnodušnost.

Čini se da je Lauš već umoran od svega i sada kao da kaže: "Kovamjebemater, hoćete da presudite, evo me, uradite šta ste naumili ..."

 

Ниси га баш најсрећније "прочитао. Не знам ко после свега може постати равнодушан. Не знам како изгледа дефиниција крвне освете - али зар то није удар на најмилије? Како мислиш онда урадите то "Ковамјебематер"

Мислим да је све то последица стреса и да је веома уплашен. Има део у емисији; Код Ивановића, (први пут сам погледао и хумор у емисији је тиха језа и благи ужас)

 кад га упита Иван: "То ће бити последња књига? Где се он промени и процеди кроз зубе: "Не, после тога још нешто...

Иначе, за викенд сам прочитао трећу књигу - обожавам његов стил, нема ту емоцију као прва, али свакако искрено и надахнуто. Препорука!

Link to comment
1 hour ago, Giggsy said:

Da, nisu tikovi, nego tremor. A tremor moze biti posledica svacega, ne mora biti Parkinson, nemojte da preterujete

Edit: sad kad gledam, nema ni tremora, ne ucitavajte ljudi, bezveze. Ne znam kome bi bilo lako da posle svega gostuje u emisiji a da izgleda ladan ko spricer

 

U neurologiji stoji da moze biti jedan od simptoma Parkinsona, ali i da tremor kao samostalan moze biti dijagnoza.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...