Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

pa ne znam, mislim da jeste, znam da sam i tada to komentarisao. ako su se i mimoišli to su možda nedelje u pitanju.. 

 

možda ni oni tada nisu hteli da idu full opoziciono i sa guranjem prsta u oko, ali u međuvremenu su se valjda stekli uslovi da nagaze

Link to comment

Sama Olja je rekla da to nema smisla pošto niko iz vlasti ne bi hteo da gostuje i diskutuje, a čak je i 90-ih Sloba slao svoje u Utisak da brane stavove.

Inače. mislim da ću odgledati ovu epizodu Ivanovića, ne zbog njega samog nego zbog Lauševića.

Edited by mraki
Link to comment
1 hour ago, levi said:

nije baš  totalna ilegala od televizije, uzeli su onu neku gledanu seriju od Rts-a.. ali ne može da se poredi sa nac frekvencijom

 

inače i dalje ne razumem zašto Utisak nedelje nije automatski prešao na N1, pošto deluje sasvim logično za obe strane. ko tu nije bio zainteresovan?

 

 

 

Uzeli su Ubice mog oca, a pominjale su i Senke, ne znam gde ce biti drugi deo na kraju.

U svakom slucaju, ne da nemaju nac. frekvenciju, nego ih, mislim, nemaju ni svi operateri. Tako da... mrak

Link to comment
Ivanović avanzovao još mu je ovo sa Kopernikusom lepo marketinški leglo 
 
Kakav rejting ima Toptv,pretpostavljam da su Ubice imale najveću gledanost
Nisu u Nilsenu
Link to comment
44 minutes ago, Frank Pembleton said:

Nadam se da će "produkciono" moći da isprate. 

Ovo ma prvoj je bio dosta visok nivo.

Glupo bi bilo da ide niže...

Al za to treba znalaca...

Imaju Šolak i Đilas™ para...

 

 

Link to comment

za pochetak cenim da ce oreol zabranjenog biti sasvim dovoljan da nadomesti shljashtecu scenu. ako ne bude tako, onda neshto nije u redu. a posle kako im bude...

sent from bubamoto

Link to comment
47 minutes ago, Frank Pembleton said:

Nadam se da će "produkciono" moći da isprate. 

Ovo ma prvoj je bio dosta visok nivo.

Glupo bi bilo da ide niže...

Al za to treba znalaca...

Uzgred, ti misliš da će na Prvoj ostati sad ti isti produkcioni standardi? Ja sam malo skeptičan...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...